عباس قبادی سرپرست نمایشگاههای تهران شد

– به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

محمد شریعتمداری وزیر محترم صنعت – معدن و تجارت طی حکمی عباس قبادی را به عنوان سرپرست شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران منصوب نمود.

این گزارش حاکی است :

عباس قبادی از مدیران ارشد وزارت صنعت – معدن و تجارت است .که در سالهای گذشته علاوه بر تجربه و تخصص در صنعت نمایشگاهی در مسئولیت هایی چون عضو هیات مدیره و معاون نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران بوده است .و همچنین مدیریت نمایشگاههای داخلی و خارجی این شرکت، معاون وزیر و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران، مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری شاهد، ریاست سازمان صنعت – معدن وتجارت استان تهران، مدیرعامل سازمان شهر و روستای استان تهران، مدیرعامل شرکت حمل و نقل آبادان، عضو هیات مدیره کشتیرانی ج.ا.ایران، مدیر کل بازرگانی استان لرستان، مدیرکل قند و شکر استان لرستان، مشاور معاون وزیر و رئیس کمیسیون نظارت بر اصناف استان لرستان، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان شهر و روستای استان کرمانشاه و …. مشغول به فعالیت بوده است.

لازم به ذکر است :

قبادی در سالهای اخیر یکی از فعالین صنعت نمایشگاهی کشور بوده و از تجربیات فراوانی در امور نمایشگاهی برخوردار می باشد و امید است با توجه به تجربیات و روحیه جهادی ایشان شاهد تحولات شگرفی در امور مرتبط با صنعت نمایشگاهی کشور باشیم .

عباس قبادی

بیشتر بخوانید  جلسه اعضای انجمن غرفه سازان