دهمین نمایشگاه بین المللی فناوری نانو  با حضور  آقای شریعتمداری در محل دائمی نمایشگاهها گشایش یافت 

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران  دهمین نمایشگاه بین المللی فناوری نانو

با حضور  آقای شریعتمداری وزیر صنعت – معدن و تجارت در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران افتتاح شد که آقای دکتر اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان نیز شریعتمداری را در این رویداد اقتصادی همراهی نمودند.

– بنا بر همین این گزارش :

* دردهمین نمایشگاه بین المللی فناوری نانو تعداد ۱۰۰ شرکت ایرانی و ۲ شرکت خارجی از ۴ کشور جهان شامل روسیه-عمان در فضایی به مساحت ۶۰۰۰ مترمربع حضور دارند که مشارکت کنندگان در این بخش از صنایع کشورمان جدیدترین محصولات و کالاهای خود در زمینه دستگاهها و تجهیزات و محصولات مرتبط با فناوری نانو رادر معرض نمایش علاقمندان قرار داده است .

بنیانگذار پایگاه استنادی علوم جهان اسلام گفت: جدیدترین آمار تولید مقالات نانو از سوی کشورهای مختلف در ماه دسامبر ۲۰۱۶ منتشر شده است که ایران در رتبه ششم قرار دارد.

جعفر مهراد در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: جدیدترین آمار مربوط به علوم و فناوری نانو به منظور بازبینی مستمر فعالیت ها برحسب شاخص های اصلی علم و فناوری نانو و ارائه رتبه های جهانی و منطقه ای مربوط به ماه دسامبر ۲۰۱۶ منتشر شده است.وی ادامه داد: در این آمار تعداد مقالات نانو منتشر شده در مجلات نمایه شده در تامسون رویترز اعلام شده است.بنیانگذار پایگاه استنادی علوم جهان اسلام خاطرنشان کرد: مقالات نانوی ایران در سال ۲۰۱۵ تعدا ۶ هزار و ۶۹۷ مورد بوده و تا  نوامبر ۲۰۱۶ این تعداد به ۷ هزار و ۴۵ مقاله رسیده است.

بیشتر بخوانید  هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی

 

شایان ذکر است :

این نمایشگاهها تا روزدو شنبه ۱۷ مهرماه ۱۳۹۶ ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند.