یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس بانک و بیمه

یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس بانک و بیمه  گشایش یافت  . این اولین نمایشگاه در سال ۹۶ میباشد. از امروز ۲۶ فروردین ماه ۱۳۹۶علاقه مندان و دست اندر کاران این صنعت می توانند به مدت ۴ روز از ساعت ۹ الی ۱۷ از این رویداد بازدید نمایند

درباره نمایشگاه
ستاد برگزاری این نمایشگاه که به عنوان بزرگترین رویداد ایران در زمینه بورس، بانک و بیمه که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه بورس، بانک و بیمه برپا می گردد، فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکتهای فعال، دستاوردها و خدمات خود را در معرض بازدید دست‌اندرکاران و متخصصان این عرصه قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این عرصه، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را معرفی نمایند.

لذا به اطلاع کلیه علاقمندان و فعالان در این حوزه مهم و کلیدی می رساند دهمین دوره این نمایشگاه بین المللی در تاریخ ۲۶ الی ۲۹ فروردین ماه ۱۳۹۶ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود
در این راستا ستاد برگزاری قصد دارد با رویکردی متفاوت خدمات ویژه ای را جهت هرچه بهتر معرفی کردن شرکت کنندگان در این نمایشگاه ارائه نماید.
با این امید که برگزاری این رویداد بزرگ با مشارکت کلیه دست اندرکاران، گامی رو به جلو در راستای اعتلاء و انعکاس هر چه بیشتر توانمندیهای شرکت های حاضر در داخل و حوزه بین الملل باشند.

بیشتر بخوانید  افتتاح نمایشگاه قیروآسفالت