افتتاح بیست وششمین نمایشگاه فرش دست باف تهران

امروز چهارشنبه ۱ شهریور ماه ۱۳۹۶ بیست و ششمین نمایشگاه فرش دستباف با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران:

بیست و ششمین نمایشگاه فرش دستباف با حضور آقای شریعتمداری وزیر  محترم صنعت ، معدن و تجارت وهمچنین آقای پزشکیان نایب رئیس  محترم مجلس شورای اسلامی و هیات همراه ایشان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود.

همچنین نیز آقای دکتر اسفهبدی قائم مقام وزیر و رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان نیز در نمایشگاه فوق مسئولین مذکور را همراهی  نمودند.

این گزارش حاکی است:

– در بیست و ششمین نمایشگاه فرش دستباف تهران تعداد ۵۸۰ شرکت داخلی در فضای نمایشگاهی به وسعت ۵۱,۵۰۰ متر مربع حضور دارند که در زمینه تولید انواع فرش دستباف از سراسر کشورفعالیت داشته و آخرین نوآوریهایی خود را با نقش ها و طرح های متنوع ایرانی و بافت های بی نظیر در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند.

نکته قابل توجه در این نمایشگاه مدت زمان آن می باشد و بر خلاف نمایشگاه های دیگر این نمایشگاه به مدت هغت روز تا روز سه شنبه ۷ شهریورماه ۱۳۹۶ ادامه خواهد یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۸ بعدازظهر از آن بازدید بعمل آورند.

بیشتر بخوانید  اولین نمایشگاه فرش ماشینی در شهرآفتاب