نمایشگاه تجهیزات ورزشی sportex2017 امروز ۲۵ دی ماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران گشایش یافت این نمایشگاه به مدت چهار روز از ساعت ۹ الی ۱۶ برای بازدیدکنندگان ، علاقه مندان و دست اندر کاران این صنعت دائر خواهد بود.

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات ورزشی صبح امروز با حضور مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان آغاز به کار کرد.

نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی

به گزارش روابط عمومی مصلای امام خمینی(ره)، این نمایشگاه که در شبستان مصلی برپا شده، میزبان بیش از ۱۶۰ غرفه از شرکت‌ها و فعالان حوزه تجهیزات ورزشی داخلی و خارجی، از جمله شرکت‌های ارائه‌دهنده تجهیزات باشگاه‌های ورزشی و مکمل‌های خوراکی است.
این نمایشگاه که با رویکرد اصلاح سبک زندگی و سلامت همگانی و با هدف توجه ویژه به حوزه ورزش کشور، ارتقای ورزش‌های همگانی و قهرمانی و توسعه اماکن ورزشی راه‌اندازی شده، بخشی از فضای خود را به حضور رسانه‌ها و مطبوعات فعال در حوزه ورزش کشور اختصاص داده است.
ارائه آخرین دستاوردها و فناوری‌های حوزه ورزش و تجهیزات ورزشی، توسعه ورزش‌های پایه و ورزش مدارس، آشنایی با پیشرفت‌های حوزه تجهیزات ورزشی، ایجاد فضای رقابتی و ارتقای کیفی تولیدات و تجهیزات ورزشی از جمله اهداف برگزاری نمایشگاه عنوان شده است.
گفتنی‌ست شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات ورزشی از ۱۳ تا ۱۶ شهریور، در شبستان مصلای امام خمینی(ره) برگزار می‌شود. علاقمندان برای بازدید از نمایشگاه می‌توانند ساعت ۱۰ تا ۱۹ به شبستان مصلی مراجعه کنند.

بیشتر بخوانید   نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیر عامل