امروز ۱۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ نمایشگاه نفت ، گاز و پتروشیمی   ( Iran Oil Show ) یکی از با اهمیت ترین نمایشگاههای کشور در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران افتتاح گردید. با توجه به اینکه که تمام سالنها و فضاهای باز نمایشگاه تهران جانمایی انجام پذیرفته ولی هنوز شرکتهای متقاضی حضور هستند که نتوانستند در این نمایشگاه باشند و علی الرغم هوای بهاری  با بارانهای سیل آسا غرفه های بسیار زیبا توسط غرفه سازان ساخته شده که به علاقه مندان و دست اندرکاران این صنعت بزرگ و حیاتی بازدید از این نمایشگاه را تا چهار روز  از ساعت ۱۰ تا ۱۷ توصیه مینماییم.

نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برپا می گردد، فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکتهای فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.
 لذا به اطلاع کلیه علاقمندان و فعالان در این صنعت مهم و کلیدی می رساند بیست و دومین دوره این نمایشگاه بین المللی در تاریخ ۱۶ الی ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.
 در این راستا ستاد برگزاری قصد دارد با رویکرد تعالی صنعت نفت ایران با اتکا به توان داخلی و مشارکت جهانی خدمات ویژه ای را جهت هرچه بهتر معرفی کردن شرکت کنندگان در این نمایشگاه ارائه نماید.
 با این امید که برگزاری این رویداد بزرگ با مشارکت کلیه دست اندرکاران این صنعت، گامی رو به جلو در راستای اعتلا و انعکاس هر چه بیشتر توانمندیهای این صنعت در ایران و جهان باشد.
بیشتر بخوانید  عباس قبادی سرپرست نمایشگاههای تهران شد