پنجمین نمایشگاه تخصصی پوشاک ایران امروز ۱۳ شهریور ماه سال ۱۳۹۶ با حضور خانم نصرالهی مشاور وزیر صنعت – معدن و تجارت در امور صنایع نساجی، پوشاک و چرم و خانم مهرابی مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت – معدن و تجارت در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.همچنین دکتر اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان نیز مسئولین مذکور را در این مراسم ها همراهی نمودند.

در  پنجمین نمایشگاه تخصصی پوشاک ایران که همه ساله در این تاریخ برگزار میگردد  تعداد ۵۸ شرکت داخلی و ۳ شرکت خارجی از کشور ترکیه در فضای نمایشگاهی به وسعت ۶,۵۰۰ مترمربع آخرین محصولات و دستاوردهای خود در زمینه تولید انواع انواع پوشاک مردانه، زنانه و بچگانه را در معرض دید عموم قرار می دهند.

لازم به توضیح است که این نمایشگاه  در سالهای گذشته توسط شرکت سامع پاد نوین اجرا می گردید ولی  امسال شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی تهران اجرای نمایشگاه را بعهده گرفت .

نمایشگاه مذکور به مدت چهار روز تا روز ۵ شنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۸ برای علاقه مندان و دست اندر کاران این صنعت دائر میباشد.

در ضمن همزمان با این نمایشگاه دو نمایشگاه دیگر به نام های یست و سومین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات ، مواد اولیه ، منسوجات خانگی ، ماشینهای گلدوزی و محصولات نساجی و همچنین نهمین نمایشگاه بین المللی انواع کف پوش، موکت، فرش ماشینی و صنایع وابسته نیز برگزار میگردد.

 

بیشتر بخوانید  اطلاعیه مهم درباره عضویت در سایت