افتتاح پانزدهمین نمایشگاه بین المللی یراق آلات و ماشین آلات مبلمان ئ صنایع وابسته امروز در محل نمایشگاههای تهران گشایش یافت . این نمایشگاه به مدت ۴ روز دائر میباشد

درباره نمایشگاه ابزار

ابزار وسیله ایی برای تولید محصول، ایجاد ارزش افزوده ایی در کالا و بوجود آوردن تغییری در کالا استفاده می شود.

ابزار جز اولین اختراعات انسان بوده و بدون ابزار نمی توان شاهد ارتقاع تکنولوژی بود.

صنعت ابزار با طیف کاربری “از خانه تا کارخانه” حوزه گسترده ایی از صنایع را تحت پوشش قرار میدهد. اصولا تولید محصولات بدون ابزار، سخت و شاید امکان ناپذیر می باشد.

توسعه ابزار ها به فرهنگ های انسانی امکان توسعه و پیشرفت داده است . انسانها همواره به ابزارها جهت انجام بسیاری از وظایف مهم وابسته بوده اند . ابزارها نقش مهمی را در سرنوشت فرهنگ و تکنولوژی انسان ها ایفاء خواهند کرد.

نمایشگاه “تخصصی بین المللی ابزار، یراق و تجهیزات وابسته” INTEX با توجه به اهمیت این صنعت در دیگر صنایع و عدم وجود نمایشگاهی تخصصی ابزارآلات تشکیل شده و دوره اول آن اسفند ماه سال ۹۵ در ۶۰۰۰ مترمربع و با حضور ۱۰ کشور با موفقیت برگزار گردید.

رضایت قریب به اتفاق مشارکت کنندگان نمایشگاه “تخصصی بین المللی ابزار، یراق و تجهیزات وابسته” INTEX چشمگیر بوده و از همان نمایشگاه بیشتر شرکت های داخلی و خارجی حاضر در نمایشگاه، برای دوره بعدی ثبت نام خود را انجام دادند.

گروه محصولات نمایشگاه “تخصصی بین المللی ابزار، یراق و تجهیزات وابسته” INTEX شامل ابزارهای دستی، برقی، اتصالات، یراق آلات، باسکول ها، دستگاه های جوش، کمپرسورها، تجهیزات حمل، جابجایی، انبارش، ابزارهای پنوماتیک و هیدرولیک، تجهیزات توزین و ابزار دقیق می باشد که اکثر آنها مورد استفاده صنایع کوچک، متوسط و بزرگ می باشد.

بیشتر بخوانید  اطلاعیه در مورد اگهی در سایت غرفه سازان

طراحی گروه محصولات نمایشگاه ابزار طوری انجام شده که علاوه بر حضور بازدیدکنندگان ابزارآلاتی، صاحبان صنایع مختلف نیز برای دیدن آخرین دستاوردها در محصولات یاد شده بازدیدکننده نمایشگاه “تخصصی بین المللی ابزار، یراق و تجهیزات وابسته” INTEX خواهند بود. این عامل باعث افزایش ثمر بخشی برای غرفه داران نمایشگاه خواهد بود.