افتتاح نهممین نمایشگاه فرش ماشینی و موکت و کفپوش

نهمین نمایشگاه بین المللی انواع کف پوش، موکت، فرش ماشینی و صنایع وابسته امروز ۱۳ شهریور ماه سال ۱۳۹۶ با حضور یزدانی معاون وزیر و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران گشایش یافت . و همچنین دکتر اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان نیز مسئولین مذکور را در این مراسم ها همراهی نمودند.

نمایشگاه که با استقبال شرکت کنندگان زیادی در زمان ثبت نام متقاضی مواجه بود  امسال در آن تعداد ۱۲۰ شرکت ایرانی و ۴ شرکت خارجی از ۳ کشور جهان شامل تایوان، ترکیه و چین در فضایی به مساحت ۳۰,۰۰۰ مترمربع حضور دارند که مشارکت کنندگان در این بخش جدیدترین محصولات و کالاهای خود در زمینه تولید انواع کف پوش، موکت و فرش ماشینی، پارکت و قطعات و ماشین آلات وابسته را در غرفه های بسیار زیبا و با تنوع قابل توجه به معرض نمایش گذاشته اند.

این نمایشگاه به مدت چهار روز تا پنج شنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ساعت ۱۸ برای علاقه مندان و دست اندر کاران  صنعت  نساجی کشور دائر میباشد.

در ضمن هم زمان با این نمایشگاه دو نمایشگاه دیگر به نام بیست و سومین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات ، مواد اولیه ، منسوجات خانگی ، ماشینهای گلدوزی و محصولات نساجی و همچنین پنجمین نمایشگاه تخصصی پوشاک ایران نیز برگزار میگردد.

بیشتر بخوانید  معافیت سپرده گذاری اعضای انجمن در نمایشگاه آرد و نان و صنایع وابسته