افتتاح هشتمین نمایشگاه مادر،نوزاد،کودک

امروز  چهار شنبه بیست و دوم شهریور ماه ۱۳۹۶ افتتاح هشتمین نمایشگاه بین المللی مادر ، کودک ، نوزاد در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران با حضور زارع سخنگوی کمسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و هیات همراه ایشان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران انجام پذیرفت

همچنین دکتر اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان نیز در نمایشگاه فوق مسئولین مذکور را همراهی می نمودند.

در هشتمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک،تعداد ۷۱ شرکت داخلی و ۱۲ شرکت خارجی از ۷ کشور جهان شامل آلمان، انگلستان، بلغارستان ، ترکیه ، چین، کره جنوبی و هلند در فضای نمایشگاهی به وسعت بیش از ۷,۸۰۰ متر مربع حضور دارند که در زمینه تولید انواع پوشاک نوزاد و کودک – اسباب بازی – غذاهای کمکی -مبلمان اتاق نوزاد وکودک – لوازم بهداشتی کودک – وسایل خواب بچه و کالسکه فعالیت داشته و آخرین نوآوریهایی خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند.

این نمایشگاه به مدت چهار روز از ساعت ده صبح تا ساعت شش بعد از ظهر برای علاقه مندان و دست اندر کاران این صنعت  دائر می باشد.

به گفته آقای محتشم امیری هدف از برگزاری نمایشگاه مذکوراطلاع رسانی از آخرین دستاوردها و تکنولوژی در زمینه های رشد و نگهداری کودک، ایمنی، هوش و استعداد، آموزش، اسباب بازی و سرگرمی های فکری، سیسمونی، دکوراسیون و اتاق خواب، مکمل های غذایی، پوشاک کودک و مادر، روانشناسی کودک و مادر، مراکز خدمات درمانی و هرآن چه که به کودک و مادر مربوط است میبا شد. هر ساله حضور برندهایی همچون چیکو، گود بی بی، اونت و فیلیپس، مولفیکس، مای بی بی، پنبه ریز، بالسا، کم جا چوب و … به همراه استقبال بسیار گسترده مادران، مربیان و معلمان ,فعالان و کارشناسان حوزه کودک موجب شده تا نمایشگاه ” مادر، نوزاد و کودکMBC” بعنوان مهمترین و بزرگترین رویداد در حوزه کودک در کشور به شمار آمده و بستر مناسبی برای معرفی کالا و خدمات مشارکت کنندگان باشد.

بیشتر بخوانید  قابل توجه شرکت کنندگان در نمایشگاهها

ابن نمایشگاه توسط شرکت میلاد نور با مدیریت آقای علی محتشم امیری برگزار میگردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت  میلاد نور http://www.miladfair.ir و همچنین سایت نمایشگاه بین المللی تهران www.iranfair.com مراجعه نمایید