بازدید نمایندگان مجلس از نمایشگاه  بین المللی تهران

جمعی از نمایندگاه مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه ١٨ شهریور به میزبانی مهندس عباس قبادی عضو هیات مدیره و سرپرست شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران ، از نمایشگاه های در حال برگزاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران بازدید به عمل آوردند.

– به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران به نقل از خبرنگار اخبار نمایشگاه ها :

در این بازدید دکتر سیاوشی، دکتر مافی ، دکتر سلحشوری و دکتر ذوالقدر ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، در بازدید از نهمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک و همچنین دهمین نمایشگاه بین المللی انواع کف پوش، موکت و فرش ماشینی و صنایع وابسته از نزدیک با دستاوردها و نوآوری های عرضه شده در نمایشگاه های مذکور آشنا شدند و در گفت و شنود با جمعی از فعالان بخش خصوصی در جریان وضعیت کنونی صنایع و همچنین مشکلات و خواسته های آنان قرار گرفتند.

نمایندگان مجلس همچنین با برگزارکنندگان نمایشگاه های در حال برگزاری دیدار و گفت و گو کردند و داود کاشفی برگزار کننده نمایشگاه فرش ماشینی و علی محتشم امیری برگزارکننده نمایشگاه مادر کودک و نوزاد در پاسخ به سؤال های آنان به تشریح دستاوردها و نیز چالش های پیش روی برگزارکنندگان نمایشگاه ها پرداختند.

شایان ذکر است :

در جریان این دیدار ، مهندس قبادی عضو هیات مدیره و سرپرست شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران نیز نمایندگان مجلس را در جریان فعالیت های گسترده این شرکت و نیز توانمندی های صنعت نمایشگاهی کشور و طرح ها و برنامه های توسعه ای در دست اجرا قرار داد و حمایت مجلس را در پیشبرد طرح های توسعه صنعت نمایشگاهی بسیار مهم دانست.

بیشتر بخوانید  دهمین نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره

نمایندگان مجلس نیز با تأکید بر اهمیت نقش و جایگاه صنعت نمایشگاهی در توسعه و رشد اقتصاد کشور آمادگی خود برای حمایت از این صنعت را اعلام نمودند.

بازدید نمایندگان مجلس از نمایشگاه  بین المللی تهران بازدید نمایندگان مجلس از نمایشگاه  بین المللی تهران