برگزاری جشنواره ماه مبارک رمضان 

مدیر نمایشگاه های داخلی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران گفت: برگزاری  جشنواره رمضان در سایت نمایشگاه ها پس از بررسی های کارشناسی ،مشاوره و رایزنی با بسیاری از متخصصان حوزه های فرهنگی و مذهبی صورت می گیرد و ما برآن هستیم ‌ تا برای برخورداری از برکات این ماه  در همکاری با برخی دستگاه های فعال در حوزه کمک های مردمی و انسان دوستانه میزبان مردم گرانقدر کشورمان در شب های ماه مبارک رمضان باشیم.

ایشان با اشاره به اهتمام مدیریت شرکت نمایشگاه های بین المللی مبنی بر اینکه  این شرکت باید در  ماه مبارک رمضان نیز همچون دیگر ماه های سال فعالیت اجرایی داشته باشد، تاکید کرد: با توجه به این دیدگاه ما بر آن شدیم تا با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان بهزیستی، سازمان هلال احمر، صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، برخی از ارگان های فعال در حوزه های اجتماعی،  رویداد فرهنگی و مذهبی و همچنین معاونت بازرگانی وزارت صنعت و معدن و تجارت، اتاق اصناف تهران، استانداری تهران، انجمن برگزار کنندگان نمایشگاهی و سازمان صنعت و معدن و تجارت استان تهران را در گرامیداشت مراسم های ماه مبارک رمضان برگزار کنیم.

به گفته آملی مراسم “جشنواره ماه مبارک رمضان رمضان”  در ساعات نزدیک افطار یعنی از ساعت ۶ عصر آغاز و تا ۱۱ شب ادامه خواهد داشت؛ شرکت کنندگان در این مراسم علاوه بر، برخورداری از  برنامه های فرهنگی و مذهبی  امکان خرید از  غرفه های در نظر گرفته شده را هم دارند.

وی خاطرنشان کرد: سالن ۶ نیز به بخش های استانی اختصاص دارد و مددجویان استانی می توانند کالای خود را در این سالن ارئه کنند. جایگاهی که در  مجاورت استخر بزرگ نمایشگاه قرار دارد برای برگزاری کنسرت ها و مراسم های مذهبی در نظر گرفته شده است و علاوه براین هر شب همزمان با نماز مغرب و اعشاء ما در مسجد حضرت ابراهیم (ع) مراسم نماز  جماعت خواهیم داشت.

بیشتر بخوانید  چهاردهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی

به گفته آملی ،در بین سالن های ۵ و ۶ در حدود ۵۰ غرفه نیز  قرار دارند که محصولات و خدماتی که کمیته امداد ارائه می کند را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهند.

وی گفت: علاوه بر سازمان ها و نهادهای اشاره شده، شرکت سهامی نمایشگاه ها  نیز خود جشنواره ای را در کنار این رویداد فرهنگی و مذهبی برگزار می کند و در سالن  های ۷،۲۷ و ۸ و ۹ و بخشی از فضای باز  نمایشگاه حضور دارد که عمدتا در حوزه فروش مواد غذایی است.

لازم به ذکر است که  جشن ۱۲ روزه  رمضان شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران از  روز ۲۰ اردیبهشت ماه آغاز می شود و تا ۳۱ اردیبهشت ادامه داد. تهمیداتی هم برای حضور در این جشن اندیشیده شده است تا  وسایل نقلیه مختلف به صورت رایگان مردم را به میادین اصلی شهر منتقل کنند.

انتهای خبر/