برگزاری مراسم روزجهانی صنعت نمایشگاهی

امروز ۲۱ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ مراسم روز جهانی صنعت نمایشگاهی با حضور آقای دکتر اسفهبدی ریاست شرکت سهامی نمایشگاه های ج.ا.ا. و همچنین آقای مهندس هاشمی طبا و گروهی از مدیران نمایشگاه بین المللی تهران و مدیران سایت های نمایشگاهی ایران برگزار گردید این مراسم که توسط سه انجمن نمایشگاهی ایران و انجمن برگزار کنندگان و انجمن غرفه سازان با همکاری شرکت سهامی نمایشگاههای ج.ا.ا. تدارک دیده شده بود و اعضای انجمن های مربوطه میهمانان این جشن بودند .

مراسم روزجهانی صنعت نمایشگاهی در ساعت ۷ بعداز ظهر رسما با سرود جمهوری اسلامی و تلاوت قران آغاز گردید و پس از آن نمایندگان سه انجمن سخنانی در مورد این روز وهمچنین مشکلات صنف ایراد نمودند بعد از آن آقای مهندس هاشمی طبا در مورد لزوم نمایشگاه و نقش این صنعت در اقتصاد کشور سخنانی فرمودند آخرین سخنران آقای دکتر اسفهبدی برمورد اهمیت روز جهانی صنعت نمایشگاهی و آمادگی نمایشگاه را برای جلسات مشترک  با سه انجمن و پیشنهاد های احتمالی از طرف ایشان برای رفع مشکلات اعلام نمودند . پس از سخنرانی ایشان میهمانان به مراسم افطاری دعوت شدند. پس از افطاری طی مراسمی از پیشکسوتان و فعالان صنعت نمایشگاهی  از هر انجمن چهار نفر طی لوحی تقدیر به عمل آمد . رونمایی از اپلیکشن مجوز غرفه سازی بصورت اینترنتی رونمایی گردید . و بعداز آن میهمانان به صرف شام دعوت شدند و در پایان عکسهای یادگاری از این مراسم گرفته شد.

مراسم روز جهانی صنعت نمایشگاهی در سالن ۵ واقع در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار شدو در ساعت ۲۲ به پایان رسید

بیشتر بخوانید  گرامیداشت روز جهانی صنعت نمایشگاهی