برگزاری مراسم روزجهانی صنعت نمایشگاهی

امروز ۲۱ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ مراسم روز جهانی صنعت نمایشگاهی با حضور آقای دکتر اسفهبدی ریاست شرکت سهامی نمایشگاه های ج.ا.ا. و همچنین آقای مهندس هاشمی طبا و گروهی از مدیران نمایشگاه بین المللی تهران و مدیران سایت های نمایشگاهی ایران برگزار گردید این مراسم که توسط سه انجمن نمایشگاهی ایران و انجمن برگزار کنندگان و انجمن غرفه سازان با همکاری شرکت سهامی نمایشگاههای ج.ا.ا. تدارک دیده شده بود و اعضای انجمن های مربوطه میهمانان این جشن بودند .

مراسم روزجهانی صنعت نمایشگاهی در ساعت ۷ بعداز ظهر رسما با سرود جمهوری اسلامی و تلاوت قران آغاز گردید و پس از آن نمایندگان سه انجمن سخنانی در مورد این روز وهمچنین مشکلات صنف ایراد نمودند بعد از آن آقای مهندس هاشمی طبا در مورد لزوم نمایشگاه و نقش این صنعت در اقتصاد کشور سخنانی فرمودند آخرین سخنران آقای دکتر اسفهبدی برمورد اهمیت روز جهانی صنعت نمایشگاهی و آمادگی نمایشگاه را برای جلسات مشترک  با سه انجمن و پیشنهاد های احتمالی از طرف ایشان برای رفع مشکلات اعلام نمودند . پس از سخنرانی ایشان میهمانان به مراسم افطاری دعوت شدند. پس از افطاری طی مراسمی از پیشکسوتان و فعالان صنعت نمایشگاهی  از هر انجمن چهار نفر طی لوحی تقدیر به عمل آمد . رونمایی از اپلیکشن مجوز غرفه سازی بصورت اینترنتی رونمایی گردید . و بعداز آن میهمانان به صرف شام دعوت شدند و در پایان عکسهای یادگاری از این مراسم گرفته شد.

مراسم روز جهانی صنعت نمایشگاهی در سالن ۵ واقع در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار شدو در ساعت ۲۲ به پایان رسید

بیشتر بخوانید  برگزاری دومین جلسۀ هم‌ اندیشی مشارکت در اکسپو 2020 با حضور دکتر اسفهبدی