بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی ( ایران الکامپ ۲۰۱۸ )

 بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی ( ایران الکامپ ۲۰۱۸ )الکترونیک،کامپیوتر و تجارت الکترونیکی  به عنوان یکی از بزرگترین نمایشگاههای تخصصی این صنعت با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش صبح امروز در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

– به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران:

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک،کامپیوتر و تجارت الکترونیکی ( الکامپ ۲۰۱۸ ) با حضور آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و همچنین قبادی عضو هیات مدیره و معاون نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود.

این گزارش حاکی است:

– در الکامپ ۲۰۱۸ تعداد ۵۱۲ شرکت داخلی و ۲۳ شرکت خارجی از ۱۲ کشور جهان شامل آلمان، آمریکا، اسپانیا، ایرلند، دانمارک، چین، لتونی،لهستان، سنگاپور، مجارستان، مکزیک و کره جنوبی در فضای نمایشگاهی به وسعت بیش از  ۵۵,۳۰۰ متر مربع حضور دارند که در زمینه تولید انواع سخت افزار، نرم افزار، خدمات الکترونیک، ماشین آلات اداری، اینترنت و شبکه های اطلاع رسانی، امنیت و شبکه، آنتی ویروس، وب سایت و وبلاگ، لپ تاپ، تبلت و تلفن همراه فعالیت داشته و آخرین نوآوریهایی خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند.

قابل ذکر است :

این نمایشگاه تا روز سه شنبه ۹ مردادماه ۱۳۹۷ ادامه خواهد یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر از آن بازدید بعمل آورند.

همچنین گسترش نیوز درباره الکامپ ۲۰۱۸ گزارش میدهد:

محمد باقر اثنی عشری، رییس سازمان فناوری اطلاعات در این مراسم گفت: الکامپ امسال در ۱۸ سالن برگزار شده است.

بیشتر بخوانید  افتتاح نمایشگاه چاپ و ماشین آلات بسته بندی

 

هرچند با چالش‌های پیش آمده شرکت‌های سخت افزاری و نرم افزاری دچار کاهش شدند، اما تعداد استارت آپ های نمایشگاهی حاضر در الکامپ استارز دو برابر شده است.
وی افزود: علاوه بر این بازی سازان در ۶۰۰ متر فضا و در قالب الکامپ گیمز آمده‌اند. بخش دیگر الکام‌ترندز‌ است که به اینترنت اشیا و مباحث مشابه می‌پردازد. در کنار آن یکی از بخش‌های مهم الکامپ به رسم سال‌های گذشته سالن دولت الکترونیک است.

نمایشگاه الکامپ نمایشگاه الکامپ نمایشگاه الکامپ