بیست و ششمین نمایشگاه تخصصی لوستر، چراغ های روشنایی و تزئینی

 صبح امروز بیست و ششمین نمایشگاه تخصصی لوستر، چراغ های روشنایی و تزئینی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید .

-به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران:

بیست و ششمین نمایشگاه تخصصی لوستر، چراغ های روشنایی و تزئینی همزمان بانهمین نمایشگاه بین المللی خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون، سومین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی و سیستم های نوین آبیاری، صنایع، فناوری ها و خدمات وابسته،  و همچنین هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری با حضور قنبری معاون امورنمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردیدند .

همچنین در بیست و ششمین نمایشگاه تخصصی لوستر، چراغ های روشنایی و تزئینی

تعداد ۱۳۴ شرکت داخلی ‌در فضای نمایشگاهی به وسعت بیش از ۱۲,۶۰۰ مترمربع در سالنهای ۵-۶-۷-۲۷-۲۵D-25C-25B-25A حضور دارند که در زمینه تولید لوستر، چراغهای روشنایی، آینه و شمعدان فعالیت داشته و آخرین نوآوریهایی خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند .

شایان ذکر است:

این نمایشگاهها تا روز دوشنبه ۲۴ دی ماه ۱۳۹۷ ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از بیست و ششمین نمایشگاه تخصصی لوستر، چراغ های روشنایی و تزئینی و هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر بازدید نمایند.

نمابشگاه لوستر نمابشگاه لوستر

 

بیشتر بخوانید  اطلاعیه مهم