نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل

بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید .

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران، بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل با حضور عباس قبادی معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت و بهمن حسین زاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود .

این گزارش حاکی است، در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل ۳۰۲ شرکت داخلی در فضای نمایشگاهی به وسعت ۵۵,۰۰۰ مترمربع حضور دارند که در زمینه تولید انواع مبلمان منزل و ماشین آلات مربوطه فعالیت داشته و آخرین نوآوریهای خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند .

عباس قبادی معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت ضمن بازدید از این نمایشگاه اظهار داشت: نمایشگاه  مبلمان منزل جزء موثرترین نمایشگاهها در رونق تولید بوده و الحمداله صنعت مبلمان داخلی قابل رقابت با صنایع مبلمان خارجی میباشد که بالای ۹۰ درصد از مواد اولیه این صنعت از داخل تهیه می گردد و روز به روز هم وابستگی این صنعت از جهت تهیه مواد اولیه به خارج از کشور کمتر می شود .

وی همچنین گفت: وجود ۲۰ هزار واحد صنفی و حدود ۸ درصد از اشتغال کشور در رابطه با این صنعت نشان از گستردگی و بزرگی این حوزه دارد .

بهمن حسین زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران نیز از برگزاری نمایشگاه مبل ایران در حاشیه جام جهانی ۲۰۲۰ در قطر خبر داد و گفت: شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران برای نخستین بار شرکتهای تولیدکنندگان مبل ایرانی را به منظور شرکت در این رویداد همراهی خواهد کرد .

بیشتر بخوانید  افتتاح نمایشگاه بین المللی ماشین آلات ، مواداولیه، منسوجات

شایان ذکر است، این نمایشگاه تا روز جمعه ۱۸ مردادماه ۱۳۹۸ ادامه خواهد یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر از آن بازدید بعمل آورند .

http://www.iranfair.com