بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ 

بیست و پنجمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (ایران الکامپ ۲۰۱۹) با حضور وزیر ارتباطات کشورمان و وزرای ارتباطات کشورهای روسیه، آذربایجان، ترکیه، عراق، ارمنستان، قطر و همچنین سفیر ارتباطات چین و دبیرکل اتحادیه ICC با همراهی بهمن حسین زاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران آغاز به کار کرد .

بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ با شعار «آینده بهتر» و با حضور شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، صبح امروز (پنجشنبه) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گشایش یافت .

در الکامپ ۲۰۱۹تعداد ۷۳۶ شرکت داخلی و ۴ شرکت خارجی به صورت پاویون و نمایندگی از کشورهای چین و روسیه در فضای نمایشگاهی به وسعت ۶۱,۵۰۰ مترمربع شرکت نمودند.

آخرین محصولات و دستاوردهای در زمینه تولید انواع قطعات الکترونیکی، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی را در سالنهای شماره ۵.۶.۷.۸.۹.۱۰.۱۱.۱۲.۱۳.۲۷.۳۱.۳۵.۳۸.۴۰.۴۱.۴۴.۲۵A در معرض دید عموم قرار می گیرد .

در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه که به عنوان بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات کشور اعلام می‌شود، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به همراه وزرای ارتباطات چندین کشور حضور داشتند .

همچنین هیئت‌های مختلفی نیز از کشورهای چین، آذربایجان، عراق، ارمنستان، روسیه، ترکیه، قطر و افغانستان در این نمایشگاه حضور دارند .

این نمایشگاه با هدف ارائه آخرین دستاوردهای کشورمان در حوزه فناوری اطلاعات و نیز جذب بازارهای منطقه، در این حوزه برگزار شده است .

شایان ذکر است که محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مراسم افتتاح این نمایشگاه گفت: زیست‌بوم ICT ایران توانمند است و نمونه این توانمندی در نمایشگاه الکامپ امسال قابل مشاهده است .

بیشتر بخوانید  نمایشگاه ایمنی، آتش نشانی و امداد

ایران الکامپ ۲۰۱۹ از امروز تا روز یکشنبه ۳۰ تیرماه ۱۳۹۸ به مدت ۴ روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر در نمایشگاه بین‌المللی تهران دایر است .

الکامپ 2019

الکامپ ۲۰۱۹

الکامپ 2019

الکامپ ۲۰۱۹

الکامپ 2019

الکامپ ۲۰۱۹

الکامپ 2019

الکامپ ۲۰۱۹