دومین نمایشگاه صنعت نمایشگاهی

ضرورت حضور پر رنگ سایتهای نمایشگاهی استانی در دومین نمایشگاه صنعت نمایشگاهی 

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، جلسه هماهنگی دومین نمایشگاه صنعت نمایشگاهی عصر روز شنبه با حضور بهمن حسین زاده سرپرست شرکت سهامی نمایشگاه ها، مدیران این شرکت و مجریان بخش خصوصی برگزار شد .

در  جلسه دومین نمایشگاه صنعت نمایشگاهی بهمن حسین زاده در مورد ضرورت حضور غرفه سازان، مجریان نمایشگاه ها و سایت های نمایشگاهی معتبر تاکید کرد و افزود: برای آنکه بتوانیم در صنعت نمایشگاهی پیشرو باشیم باید بتوانیم در زیرساخت های این حوزه از غرفه آرایی مطابق با استانداردهای روز گرفته تا استفاده از استارت آپ ها بهره بگیریم .

وی با اشاره به پیشرفت کشورهای اطراف از جمله دبی و ترکیه در حوزه صنعت نمایشگاهی گفت: به زودی ما هم در این حوزه فعال تر خواهیم شد و با توجه به برنامه ریزی های انجام شده باید کرسی خود را در اتحادیه جهانی صنعت نمایشگاهی (UFI) به دست بیاوریم .

حسین زاده بر این نکته تاکید کرد که دومین نمایشگاه صنعت نمایشگاهی باید معرف این حوزه باشد و تمام سایت های نمایشگاهی سراسر کشور، غرفه سازان و دست اندرکاران در این عرضه باید حضور یابند .

معین مجری دومین صنعت نمایشگاهی ‌با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت اجرای دومین نمایشگاه صنعت نمایشگاهی تصریح کرد: تا این لحظه ۵۱ شرکت ثبت نام خودشان برای مشارکت در نمایشگاه را قطعی کرده اند که ۳۰ درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته است .

وی خاطرنشان کرد: در حوزه غرفه سازی چندین رونمایی داریم و یک سری کارهای جدید انجام شده است. مضاف بر آنکه از چند اپلیکیشن هم رونمایی می شود .

نمایشگاه صنعت نمایشگاهی

نمایشگاه صنعت نمایشگاهی

نمایشگاه صنعت نمایشگاهی

نمایشگاه صنعت نمایشگاهی

نمایشگاه صنعت نمایشگاهی

نمایشگاه صنعت نمایشگاهی

نمایشگاه صنعت نمایشگاهی

نمایشگاه صنعت نمایشگاهی

بیشتر بخوانید  سومین نمایشگاه شیلات، آبزیان و صنایع وابسته