صبح امروز دهمین نمایشگاه بین المللی انرژی های نو، تجدیدپذیر، بهره وری و صرفه جویی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

– به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

دهمین نمایشگاه بین المللی انرژی های نو، تجدیدپذیر، بهره وری و صرفه جویی  با حضور دکتراسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردیدند.

 همچنین در دهمین نمایشگاه بین المللی انرژی های نو، تجدیدپذیر، بهره وری و صرفه جویی

تعداد ۵۳ شرکت داخلی و ۲۴ شرکت خارجی از ۹ کشور جهان شامل آلمان، اتریش، ایتالیا، تایوان، ترکیه، چین، سوئیس، کره جنوبی و یونان در فضای نمایشگاهی به وسعت بیش از ۵,۸۰۰ مترمربع حضور دارند که در زمینه تولید انرژی خورشیدی، انرژی بادی، سیستم های اتوماسیون و کنتورهای هوشمند، بهره وری انرژی، و تجهیزات کاهنده مصرف شرکت های مشاور مدیریت مصرف فعالیت داشته و آخرین نوآوریهایی خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند.

شایان ذکر است :

این نمایشگاه تا روز شنبه ۵ اسفندماه ۱۳۹۶ ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند.

بیشتر بخوانید  نمایشگاه کاشی، سرامیک و چینی