صبح امروز  دهمین نمایشگاه بین المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

– به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

دهمین نمایشگاه بین المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته  با حضور جمعی از مسئولین از جمله خسروتاج معاون صادراتی وزیر صنعت – معدن و تجارت و رییس سازمان توسعه تجارت ایران و عسگر اولادی ریاست اتاق بازرگانی مشترک ایران و چین و ایران و روسیه و هیات همراه ایشان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمودند.

همچنین دکتر اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاهای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان نیز مسئولین مذکور را در این مراسم ها همراهی نمودند.

– در دهمین نمایشگاه بین المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته

تعداد ۱۶۰ شرکت داخلی و ۶ شرکت خارجی از ۴ کشور شامل : آلمان، ایتالیا، سوئیس و ترکیه در فضایی نمایشگاهی به وسعت ۰۰۰،۱۳ مترمربع حضور داشته که انواع محصولات ساخته شده از طلا، جواهر، نقره، سنگ های قیمتی، ساعت، تولیدکنندگان صندوق ایمنی حفظ و نگهداری طلا و جواهر، نقره را توسط اتحادیه و انجمن ها و تشکل های ذیربط، تولید کنندگان و صادرکنندگان و ارائه کنندگان خدمات این صنوف در معرض دید علاقمندان و بازدیدکنندگان قرار می دهند.

این نمایشگاه تا روز شنبه ۱۶ دیماه ۱۳۹۶ ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند.

بیشتر بخوانید  بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کاشی ، سرامیک