افتتاح دوازدهمین نمایشگاه ایران پلاست

دوازدهمیم نمایشگاه بین المللی ایران پلاست در محل دائمی نمایشگاههای بین الملل ی تهران گشایش یافت

گسترش نیوز: در مراسم افتتاح این رویداد چهره‌هایی از جمله بیژن نامدار زنگنه، وزیر نفت و انرژی، مرضیه شاهدایی قائم مقام مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی ایران و عباس قبادی، مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ج.ا.ا حضور داشتند.

– در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست

تعداد ۵۰۰ شرکت داخلی و ۱۶۰ شرکت خارجی از ۱۵ کشور جهان شامل آلمان، اتریش، ایتالیا، بلژیک، تایلند، ترکیه، چین، فرانسه، سوئیس، صربستان، قبرس، هند، هلند، کره جنوبی و یونان در فضای نمایشگاهی به وسعت ۵۵,۰۰۰ مترمربع حضور دارند که در زمینه تولید انواع مواد اولیه – ماشین آلات و تجهیزات پلیمری،محصولات ساخته شده و نیمه ساخته و خدمات فنی و مهندسی مربوطه فعالیت داشته و آخرین نوآوریهایی خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند.

وزیر نفت در مراسم افتتاح ایران پلاست دوازدهم گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته قرار شده سقفی برای عرضه محصولات پتروشیمی در بازار بورس تعیین نشود تا هم رقابت عادلانه‌تر شود و هم قیمت نهایی پایین بیاید.

گسترش نیوز:  زنگنه درباره کاهش صادرات نفت ایران به سایر کشورها گفت: تاکنون به جز کره جنوبی که گفته می‌شود حدود سه ماه است برداشت خود از ایران را متوقف کرده، کشور دیگری واردات را متوقف نکرده تنها برخی از کشورها این روند را کاهش داده‌اند. البته باید پذیرفت که ما در جنگ اقتصادی و خشنی هستیم. ما در این جنگ تمام تلاشمان را می‌کنیم تا تولید و صادرات ما کم نشود. در بحث بورس هم امیدوارم نفت خام به زودی عرضه شود.

بیشتر بخوانید  سیزدهمين نمايشگاه بين المللي معدن، صنایع معدنی،

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست از ۲ تا ۵مهر۱۳۹۷ از ساعت ۸ و سی دقیقه تا ۱۶ و سی دقیقه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران تهران میزبان علاقه مندان و صنعتگران این صنعت خواهد بودنمایشگاه ایران پلاست نمایشگاه ایران پلاست

نمایشگاه ایران پلاست