سومین نمایشگاه شیلات، آبزیان و صنایع وابسته

سومین نمایشگاه شیلات، آبزیان و صنایع وابسته از امروز با حضور صالحی معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان شیلات ایران و همچنین عباس قبادی عضو هیات مدیره و سرپرست شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران به عنوان میزبان آغاز به کار کرد. این نمایشگاه تا ساعت ۱۷ روز ۱۴ مهرماه ادامه دارد .

– به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

در این نمایشگاه ۷۷ شرکت داخلی و ۴ شرکت خارجی حضور پیدا کرده اند. کشورهای حاضر در این نمایشگاه ترکیه، نروژ، هلند و یونان هستند .

کل فضای سرپوشیده (ناخالص) نمایشگاه چهار هزار و ۵۰۰ مترمربع، متراژ (مفید) سرپوشیده داخلی دو هزار و ۳۰۰ مترمربع، متراژ سرپوشیده خارجی ۸۲ مترمربع و فضای باز داخلی ۱۳۵ مترمربع برآورد شده است.

این نمایشگاه در گروه‌های متنوع کالایی نظیر تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان تجهیزات صیادی، فرآوری محصولات شیلاتی، تولیدکنندگان و ارائه دهندگان غذاهای دریایی، تولیدکنندگان ماشین‌آلات و صنایع پرورش ماهیان زینتی و تجهیزات آکواریوم، تولیدکنندگان ماشین‌آلات حمل‌ونقل و انتقال آبزیان و فرآورده‌های شیلاتی، تولیدکنندگان و ارائه دهندگان تجهیزات پرورش و نگهداری آبزیان، تاسیسات و تجهیزات برودتی مرتبط با صنعت، پرورش دهندگان آبزیان، تجهیزات آبزی پروری و پرورش ماهی در قفس، صنایع پایین دستی دریایی مرتبط، تکثیر و تولیدکنندگان بچه ماهی، تولیدکنندگان خوراک آبزیان و مواد غذایی مکمل آبزی پروری، تولیدکنندگان و ارائه دهندگان تجهیزات و ادوات تصفیه‌های آب، صنایع بسته‌بندی، ارائه و خدمات دامپزشکی و بهداشت دارویی، سازمان‌ها، تشکلات و جراید مرتبط، بازار الکترونیکی خرید و فروش کالاهای آبزیان، پرورش جلبک، بانک‌ها، موسسات اعتباری و بیمه‌ها، سازمان‌ها، تشکلات و جراید مرتبط برگزار شده است.

بیشتر بخوانید  نمایشگاه کاشی، سرامیک و چینی

لازم به ذکر است :

در نمایشگاه شیلات، آبزیان و صنایع وابسته که در سالن های ۲۰، ۲۱، ۲۲ و ۳۸A برپا است؛ برگزاری کارگاه آموزش تجهیزات پرورش ماهی در قفس و جشنواره طبخ غذاهای دریایی در سومین نمایشگاه شیلات پیش بینی شده است.

نمایشگاه شیلات نمایشگاه شیلات نمایشگاه شیلات