افتتاح سیزدهمین نمایشگاه آب وتاسیسات آب وفاضلاب

صبح امروز ۲۴ مهر ماه ۱۳۹۶ سیزدهمین نمایشگاه آب وتاسیسات آب وفاضلاب با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

– به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران ، در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب نیزتعداد ۲۷۰ شرکت داخلی و ۱۱۸ شرکت خارجی از ۱۸ کشور جهان شامل اتریش، آلمان، آذربایجان، اسپانیا، انگلستان، ایتالیا، بلژیک، ترکیه، ژاپن، دانمارک، سوئیس، سوئد، چین، فرانسه، هندوستان، کانادا، کره جنوبی و مجارستان در فضایی نمایشگاهی به وسعت بیش از ۸۰۰،۳۰ مترمربع حضورداشته که انواع لوله و اتصالات پلیمری، تصفیه آب، فیلتراسیون و آب شیرین کن، شیرآلات، اتوماسیون و سیستم ابزار دقیق، تجهیزات آزمایشگاهی و سیستم های اندازه گیری، تجهیزات صنعتی، لوله و اتصالات فلزی را در معرض بازدید علاقمندان این بخش قرار داده اند.

نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت آب و فاضلاب برپا می گردد فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکتهای فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.
در این راستا ستاد برگزاری قصد دارد با رویکردی متفاوت خدمات ویژه ای را جهت هرچه بهتر معرفی کردن شرکت کنندگان در این نمایشگاه ارائه نماید.
با این امید که برگزاری این رویداد بزرگ با مشارکت کلیه دست اندرکاران این صنعت، گامی رو به جلو در راستای اعتلا و انعکاس هر چه بیشتر توانمندیهای این صنعت در ایران و جهان باشد.

شایان ذکر است :

بیشتر بخوانید  اطلاعیه شرایط پذیرش آگهی در سایت

این  نمایشگاه تا روز پنجشنبه ۲۷ مهرماه ۱۳۹۶ ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند.