سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو امروز با حضور عباس قبادی، سرپرست و عضو هیئت‌‌مدیره شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران، افتتاح شد.

– به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو هر سال در آبان ماه در تهران برگزار می‌شود، امسال نیز همانند چند سال‌ گذشته شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج‌.ا.ایران میزبان این نمایشگاه است. در این نمایشگاه که از ۲۱ تا ۲۴ آبان‌ برگزار می‌شود، صدها شرکت داخلی و خارجی نوین‌ترین صنایع، قطعات تولیدی و خدمات خود را در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌دهند. از جمله محصولات عرضه‌شده در نمایشگاه امسال می‌توان به قطعات یدکی خودروهای سواری و سنگین، خدمات پس از فروش، ماشین‌آلات تولید قطعات، مجموعه تزئینی خودرو، خدمات کارگاهی و لوازم کارگاهی خودرو، خدمات فنی مهندسی خودرو، تعمیر و نگهداری، محصولات پاک‌کننده خودرو و سایر اشاره کرد.

همچنین از مجموع ۶۹۳ شرکت‌کننده در نمایشگاه امسال، ۵۱۰ شرکت داخلی و ۱۸۵شرکت خارجی از ۹ کشور فرانسه، یونان، ترکیه، چین، تایوان، کره‌جنوبی، هندوستان، ایتالیا و لهستان هستند.

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو در فضای ۴۹ هزار و ۲۰۰ مترمربع فضای سرپوشیده (ناخالص) و ۲۸۵۰ مترمربع فضای باز داخلی برگزاری می‌شود که کل متراژ مفید فضای سرپوشیده داخلی به ۲۱ هزار و ۹۶۰ مترمربع می‌رسد و متراژ مفید فضای سرپوشیده خارجی ۲۵۹۳ مترمربع تخمین زده می‌شود. ۱۲ سالن ۵، ۶، ۷، ۲۷، ۳۱، ۳۵، a38، b38، ۳۸، ۴۰، ۴۱ و ۴۴ طی چهار روز در اختیار دست‌اندرکاران سنعت قطعه‌سازی قرار گرفته است و علاقه‌مندان طی ۲۱ تا ۲۴ آبان می‌توانند از ساعت ۹ تا ۱۷ از آخرین دستاوردهای این صنعت بازدید کنند.

بیشتر بخوانید  برگزاری نمایشگاه  توانمندی‌های ایران  در ازبکستان

اهمیت سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو تهران موجب شده تا برخی از کشورها از جمله ترکیه، چین، تایوان، کره‌جنوبی و هند در این نمایشگاه به‌صورت گروهی (پاویون) حضور یابند.

برگزاری ۱۲همایش و کارگاه علمی آموزشی با حضور مهندسان، متخصصان و استادان دانشگاه‌ها و همچنین برنامه‌ریزی برای بازدید چند هیئت صنعتی، تجاری و بازرگانی داخلی و خارجی؛ برخی از برنامه‌های جانبی این دوره از نمایشگاه است.

 

نمایشگاه خودرو نمایشگاه خودرو نمایشگاه خودرو