شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه،حمام،سونا

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه،حمام،سونا و استخرصبح امروز   با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

– به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

 شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه،حمام،سونا و استخر با حضور دکتر اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاهای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح و آغاز بکار نمودند.

– در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه،حمام،سونا و استخر نیز تعداد ۱۷۳ شرکت داخلی و ۴۱ شرکت خارجی از ۹ کشور حضور دارند . این کشورهاشامل : انگلستان، ایتالیا، تایوان، ژاپن، چین، فرانسه، مجارستان، هلند و کانادا  هستند. که در فضایی نمایشگاهی به وسعت بیش از ۱۳،۳۰۰ مترمربع حضورخواهند داشت . شرکت کنندگان  در بخش آشپزخانه : انواع کابینت آشپزخانه،پیشخوان ام،دی،اف-اچ،دی،اف و سینک ظرف شویی،دستگاههای تهویه،انواع شیرآلات،انواع چراغ و سیستم نور پردازی،تجهیزات عمل آوری غذا (چرخ گوشت،خلال کن صنعتی،کالباس بر و…)،تجهیزات آماده سازی غذا، تجهیزات سرو غذا (خط سلف سرویس و کترینگ) انواع سردخانه های صنعتی و یخچال ها،ظرفشویی های صنعتی و در بخش حمام و همچنین در بخش وسایل استخر : انواع دوش، زیر دوشی،توالت های فرنگی و بیده،کابینت مخصوص حمام،لوله و اتصالات،تأسیسات حمام و استخر،اتاق بخار،جکوزی،سکوی شیرجه(دایوینگ)،استخرهای پیش ساخته و بادی،سیستمهای تصفیه آب و فیلتراسیون،سرامیک استخر، وسایل جانبی استخر و حمام در معرض بازدید علاقمندان این بخش قرار خواهد گرفت .

شایان ذکر است :

این  نمایشگاه تا روز جمعه ۲۲ تیرماه ۱۳۹۷ ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند.

بیشتر بخوانید  بازدید رئیس جمهور از نمایشگاه بین المللی نفت تهران

نمایشگاه حمام وسونا