شانزدهمین نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات، چوب وصنایع وابسته

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تخصصی اگزبیت پرس، شانزدهمین نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات مبلمان و صنایع وابسته با حضور تولید کنندگان برتر ایرانی و خارجی در مرکز دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار شده است.

وحید طیبی نژاد، مدیر عامل شرکت نمایشگاهی چیستا افزود: در این نمایشگاه ۲۵۰مشارکت‌کننده داخلی و ۱۰۰مشارکت کننده خارجی در فضای به مساحت ۵۰۰۰۰هزار مترمربع، آخرین دستاوردهای خود را به نمایش خواهند گذاشت.

این مجری نمایشگاهی در پاسخ به این پرسش که چه کشورهای در این دوره از نمایشگاه حضوردارند، گفت: ازکشورهای صاحب صنعت آلمان، ایتالیا، ترکیه، چین و تایوان، هند و کره جنوبی حضور دارند .

این مجری نمایشگاهی نیز درخصوص پاویون های حاضر در شانزدهمین دوره گفت: ما در این دوره میزبان پاویون کشورهای ایتالیا، ترکیه و چین هستیم. ترکیه با ۷۸۲ متر، چین ۳۰۲ متر و ایتالیا با ۹۶ متر در این دوره حضور دارند.

وی درخصوص زیرگروهای شرگت کننده اظهار داشت: شانزدهمین نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات مبلمان و صنایع وابسته آخرین خطوط و ماشین‌آلات فرآوری چوب، مواد اولیه و تجهیزات صنایع مبلمان، مواد اولیه و تجهیزات صنایع مبلمان، انواع یراق‌آلات و مواد جانبی صنایع مبلمان، انواع قطعات منفصل، انواع ابزارآلات ساخت صنایع مبلمان، انواع پوششها، ام دی اف و نئوپان ، انواع کفپوش، دیوارپوش، انواع مواد بسته‌بندی صنایع مبلمان، انواع ماشین‌آلات جابجایی مواد و کالای حمل و نقل، اتوماسیون اداری و صنعتی در حوزه مربوط، نشریات و مجلات تخصصی به نمایش گذاشته شده است .

 گفتنی است این نمایشگاه که محل عرضه آخرین دستاوردهای روز در صنعت چوب و مبلمان است تا  ۲۶ بهمن در محل دائم نمایشگاه های بین المللی تهران میزبان علاقه مندان است .

بیشتر بخوانید  جشن روز صنعت نمایشگاهی