ششمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی

ششمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی صبح امروز ۲۹ خردادماه ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران با حضور آقای عباس آخوندی وزیرراه و شهر سازی و سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و جمعی از مسئولان و مدیران شرکتهای فعال در صنعت حمل و نقل ریلی افتتاح گردید.

عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی در این مراسم گفت: این نمایشگاه را در شرایط جدید سیاسی و اقتصادی برگزار می‌کنیم. خروج امریکا از برجام و ایجاد موانع برای همکاری کشورهای دیگر با ایران به طور قطع می‌تواند در سطح جهان تلاطم ایجاد کند. با این حال نکته مهم تعهد بقیه طرف‌های قرارداد برجام است.

در ششمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی که با حضور ۲۹۰ ازشرکتهای داخلی خارجی از  جمله کشورهایآلمان، چین، ترکیه، روسیه، سوئد، سوئیس، چک، فرانسه، هند، ایتالیا، بلژیک، اسپانیا، لتونی، اوکراین، تایوان و جمهوری چک در زمینه انواع صنایع و خدمات گوناگون ریلی بخش مسافری درون‌شهری، برون‌شهری و بخش باری، انواع واگن‌ها، واگن‌های نیرو محرکه، واگن مولد و مانوری، لکوموتیو برقی و دیزلی، قطعات مصرفی واگن‌های اتوبوسی، واگن‌های باری، شرکت‌های حمل‌ونقل ریلی، شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پس از فروش، خدمات تعمیر و نگهداری و خدمات بیمه‌ایرا ن به معرض نمایش خواهند گذاشت .

ششمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی از ۲۹ خرداد به مدت ۴ روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعداز ظهر آماده ارائه به بازدیدکنندگان و علاقه مندان این صنعت  خواهد بود

بیشتر بخوانید  نمایشگاه  کاغذ، مقوا، فرآورده های سلولزی