صبح امروز  نمایشگاه بین المللی تجهیزات و فن آوریهای نوین بهداشت، ایمنی، محیط زیست، آتش نشانی، امداد و نجات با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

– به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

 سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات و فن آوریهای نوین بهداشت، ایمنی، محیط زیست، آتش نشانی، امداد و نجات ،  با حضور دکتراسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردیدند.

* در سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات و فن آوریهای نوین بهداشت، ایمنی، محیط زیست، آتش نشانی، امداد و نجات نیز تعداد ۳۰ شرکت ایرانی در فضایی به مساحت بیش از ۳,۰۰۰ مترمربع حضور دارند که مشارکت کنندگان در این بخش جدیدترین محصولات و کالاهای خود در زمینه تولید انواع تجهیزات ایمنی و آتش نشانی، شرکتهای ارائه کنندگان خدمات بهداشتی و ایمنی،  سازمانها و تولید کنندگان در بخش HSEE، مراکز مدیریت بحران، مراکز اورژانس و آمبولانس سازی و تولید اقلام دارویی و  پزشکی را به معرض نمایش گذاشته اند.

 شایان ذکر است :

این نمایشگاه تا روز شنبه ۵ اسفندماه ۱۳۹۶ ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند.

بیشتر بخوانید  بازديد نمايندگان مجلس از نمايشگاه  بين المللي تهران