نمایشگاه  تجهیزات پزشکی، داروئی و آزمایشگاهی

صبح امروز ۱۹خرداد ماه ۱۳۹۸ بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، داروئی و آزمایشگاهی (ایران هلث ۹۸) با حضور وزبر بهداشت و سخنرانی بهمن حسین زاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه­های بین المللی ج.ا.ایران آغاز به کار کرد .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه­های بین المللی ج.ا.ایران:

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، داروئی و آزمایشگاهی با حضور ۴۸۶ شرکت داخلی و ۲۱ شرکت خارجی از کشورهای ایتالیا، چین، هند، کره جنوبی، پاکستان و ترکیه فعالیت خود را در فضایی به مساحت ۴۰۰۰۰ مترمربع باشعار “ایران هلث نمایشی بی نظیر برای ارتقای سلامت جامعه” آغاز کرد .

براساس این گزارش، گروه کالایی نمایش داده شده در بابن نمایشگاه بر اساس بخش های تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی دارویی و دندانپزشکی در ۱۱ سالن نمایشگاهی جانمایی شده اند.

ل

برگزاری ۲۳ کارگاه آموزشی با حضور ۱۴۰۰ نفر از مهندسین پزشکی تحت نظارت وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی از جمله بخش­های جانبی این نمایشگاه است .

علاوه بر این ۱۲۱ نفر از تجار حوزه تجهیزات پزشکی از قاره ­های اروپا، آسیا و آفریقا از جمله مدعوین نمایشگاه ایران هلث ۹۸ هستند. چهار هیات تجاری از کشورهای همسایه به ویژه افغانستان، عراق و مالی نیز با همکاری سازمان توسعه تجارت از این نمایشگاه بازدید خواهند کرد .

با توجه به حجم ۲۴ میلیون دلاری صادرات تجهیزات پزشکی به کشورهای جهان و همچنین واردات تجهیزات پزشکی و دارویی به کشورمان نمایشگاه ایران هلث برای متخصصین و دست اندرکاران حوزه های تجهیزات پزشکی، داروئی و آزمایشگاهی از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

بیشتر بخوانید  اطلاعیه مهم انجمن غرفه سازان (19)

این نمایشگاه از تاریخ ۱۹ خردادماه ۱۳۹۸ به مدت ۴روز برای علاقه مندان و متخصصین باز است

نمایشگاه ایران هلث

نمایشگاه ایران هلث

نمایشگاه ایران هلث

نمایشگاه ایران هلث

نمایشگاه ایران هلث

نمایشگاه ایران هلث