نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید .

-به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران:

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته ‌با حضور قبادی معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت-معدن و تجارت، عضو هیات مدیره و سرپرست شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران به عنوان میزبان و همچنین فراهانی رئیس اتاق اصناف تهران و هیات همراه ایشان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود .

این گزارش حاکی است:

-در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته

تعداد ۳۷۰ شرکت داخلی به همراه مجموعه ای از شرکتهای چینی در قالب یک پاویون در فضای نمایشگاهی به وسعت بیش از ۳۸,۶۰۰ مترمربع در سالنهای ۴۰– ۴۱– ۳۱A –۳۱B –۶ –۳۵ –۳۸B –۳۸ –۴۴A و ۴۴B حضور دارند که در زمینه چاپ، بسته بندی، قالب سازی، صحافی، صنایع پلاستیک و پلیمر و ماشین آلات مربوطه فعالیت داشته و آخرین نوآوریهای خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند .

قابل ذکر است:

این نمایشگاه تا روز یکشنبه ۲۵ آذرماه ۱۳۹۷ ادامه خواهد یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر از آن بازدید بعمل آورند .

نمایشگاه چاپ و بسته بندی نمایشگاه چاپ و بسته بندی نمایشگاه چاپ و بسته بندی نمایشگاه چاپ و بسته بندی

بیشتر بخوانید  اولین نشست هم اندیشی غرفه سازان