بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کاشی ، سرامیکنمایشگاه کاشی و سرامیک

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کاشی ، سرامیک و چینی بهداشتی صبح امروز  نمایشگاه بین المللی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

– به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کاشی ، سرامیک و چینی بهداشتی با حضور رحمانی قائم مقام وزیر در امور تولید و معاون طرح و برنامه وزارت صنعت – معدن و تجارت و قبادی عضو هیات مدیره و معاون نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاهای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه  ایشان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح و آغاز بکار نمودند.

– در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کاشی ، سرامیک و چینی بهداشتی

تعداد ۱۱۶ شرکت داخلی و ۱۶ شرکت خارجی از ۴ کشور جهان شامل : اسپانیا، ایتالیا، چین و هند در فضایی نمایشگاهی به وسعت ۳۰،۰۰۰ مترمربع حضور داشته که در زمینه تولید انواع کاشی و سرامیک ، چینی و ملزومات بهداشتی ، رنگ و لعاب، مواداولیه و ماشین آلات مربوطه فعالیت داشته و آخرین محصولات خود را جهت بازدید ارائه نموده اند.

شایان ذکر است :نمایشگاه کاشی و سرامیک

این دو نمایشگاه تا روز جمعه ۲۲ تیرماه ۱۳۹۷ ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند.

 

بیشتر بخوانید  نمایشگاه کاشی، سرامیک و چینی