نمایشگاه ساخت داخل و رونق تولید 

صبح امروز نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید با حضور رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت و جمعی از معاونان ایشان؛ منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و همچنین محمدباقر عالی، مدیرعامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) با همراهی بهمن حسین زاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه افتتاح شد .

این گزارش حاکی است، مجری برگزاری این نمایشگاه وزارت صنعت – معدن و تجارت و سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) است .

این نمایشگاه با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری، مرکز همکاری های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی و همچنین صندوق های حمایتی  برگزار می شود .

در اولین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید نیز تعداد ۲۳۰ شرکت ایرانی در فضایی به مساحت ۱۰,۵۰۰ مترمربع حضور دارند که مشارکت کنندگان در این بخش جدیدترین محصولات و کالاهای ساخت داخل خود را  در سالنهای شماره ۱۸,۲۰,۲۲,۳۸B به معرض نمایش گذاشته اند .

طی روزهای برگزاری نمایشگاه، شرکت های حاضر با هدف اعلام نیازمندی های خود در حوزه تولید حضور پر رنگی خواهند داشت که براساس اعلام مدیران برگزاری، فناوری ها و نیازهای وارداتی تولید، شناسایی و در نهایت اشخاص حقیقی و حقوقی نخبه که امکان تولید آن را دارند به یکدیگر معرفی خواهند شد.

هدف اصلی از برگزاری نخستین نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید کاهش و قطع وابستگی به دانش و قطعات مورد نیاز تولید است .

بیشتر بخوانید  اولین سری مجوز غرفه سازی صادرشد

این نمایشگاه از ۲۷ تا ۳۰ تیرماه ۱۳۹۸ و همچنین ساعت بازدید آن از ساعت ۱۰ الی ۱۸ به روی علاقه مندان و متخصصین باز است .

ساخت داخل و رونق تولید

ساخت داخل و رونق تولید

ساخت داخل و رونق تولید

ساخت داخل و رونق تولید

ساخت داخل و رونق تولید

ساخت داخل و رونق تولید

ساخت داخل و رونق تولید

ساخت داخل و رونق تولید