نمایشگاه سوخت و صنایع وابسته

صبح امروز دومین نمایشگاه بین المللی جایگاه داران سوخت و صنایع وابسته با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید .

-به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران:

 دومین نمایشگاه بین المللی جایگاه داران سوخت و صنایع وابسته همزمان با یازدهمین نمایشگاه بین المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته-یازدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی های نو، تجدید پذیر و صرفه جویی- و همچنین دومین نمایشگاه تخصصی صنعت نمایشگاهی با حضور حسین زاده سرپرست شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران، قادری مدیرعامل مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب، کواکبیان نماینده مجلس شورای اسلامی، حسین اف سفیر کشور آذربایجان در ایران و هیات همراه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردیدند .

همچنین در دومین نمایشگاه بین المللی جایگاه داران سوخت و صنایع وابسته

تعداد ۳۴ شرکت داخلی ‌و یک شرکت ژاپنی در فضای نمایشگاهی به وسعت بیش از ۲,۹۰۰ مترمربع در سالن شماره ۷ حضور دارند که در زمینه سوخت، جایگاه سوخت، خدمات جایگاههای سوخت، لجستیک و حمل و نقل، ایمنی و کنترل، حفاظت از محیط زیست، سرویس خودرو، کارواش و… فعالیت داشته و آخرین نوآوریهایی خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند .

شایان ذکر است: این نمایشگاه تا روز یکشنبه ۵ اسفندماه ۱۳۹۷ ادامه خواهد یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند .

نمایشگاه سوخت

نمایشگاه سوخت

نمایشگاه سوخت

نمایشگاه سوخت

بیشتر بخوانید  اطلاعیه مهم شماره 7