نمایشگاه صنعت نمایشگاهی فرصتی برای فرهنگسازی در زمینه رویدادهای نمایشگاهی

اولین جلسه شورای سیاستگذاری دومین نمایشگاه صنعت نمایشگاهی، با حضور محمدجواد قنبری معاونت نمایشگاهی و حمیدرضا آملی مدیر نمایشگاه‌های داخلی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی و اعضای هیات‌مدیره انجمن برگزارکنندگان نمایشگاه‌ها و انجمن غرفه‌سازان و جمعی از فعالان صنعت نمایشگاهی برای تصمیم‌گیری درباره نحوه برگزاری نمایشگاه صنعت نمایشگاهی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

– به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

در این جلسه پیشنهاداتی درباره برگزاری این نمایشگاه توسط حاضران بیان شد که از آن جمله می‌توان به در نظر گرفتن یک دبیرخانه دائمی برای برپایی آن،توجه ویژه به خدمات نمایشگاهی در گروه کالایی این رویداد و توجه به فرهنگسازی در زمینه رویدادهای نمایشگاهی اشاره کرد.

محمدجواد قنبری، معاون نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی در این جلسه عنوان کرد: تاریخ برگزاری نمایشگاه در اسفندماه است و چند همایش با عنوان‌های پیشنهادی مدیریت سبز، هوشمندسازی مراکز نمایشگاهی، فرصت‌ها و چالش‌های برپایی نمایشگاه و … در روزهای برپایی نمایشگاه به اجرا درمی‌آید. همچنین شعاری برای نمایشگاه در نظر گرفته می‌شود که با پیشنهاد اعضای این شورا درباره آن تصمیم‌گیری صورت می‌گیرد.

وی همچنین بر لزوم ارائه دستاوردها، اقدامات و برنامه‌های نمایشگاه در چهل سال گذشته در نمایشگاه مذکور تاکید کرد و افزود: خروجی و نتایج نمایشگاه‌ها باید اطلاع‌رسانی شود.

این گزارش حاکی است :

همچنین حمیدرضا آملی، مدیر نمایشگاه‌های داخلی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی در این نشست با اشاره به امور اجرایی جاری در برگزاری نمایشگاه‌ها گفت: تعیین گروه کالایی، فرهنگسازی در زمینه استفاده از غرفه‌های پیش‌ساخته برای ترویج فرهنگ مدیریت سبز و برپایی جشنواره‌هایی برای انتخاب برترین‌ها در زمینه امور نمایشگاهی از اقداماتی است که در این نمایشگاه در نظر گرفته می‌شود.

بیشتر بخوانید  یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس بانک و بیمه

وی اضافه کرد: جشنواره‌ای برای رقابت میان پوسترهای نمایشگاهی و تجاری هم در این جشنواره تدارک خواهیم دید.

آملی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی را به عنوان برگزار‌کننده و انجمن‌ها و اتحادیه‌های دست‌اندرکار نمایشگاه‌ها را مسوول امور اجرایی معرفی کرد.

لازم به ذکر است :

در این جلسه همچنین عباس برهانی مدیر امور بازاریابی و مشارکت‌های شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی، دکتر علمی پژوهشگر صنعت نمایشگاهی، منوچهر جعفری‌زاده رییس انجمن غرفه‌سازان، علی ابراهیم‌زاده رییس انجمن برگزارکنندگان نمایشگاه‌ها و شهنام سپاسدار دبیر این انجمن و نمایندگانی از مدیریت‌های مختلف شرکت سهامی نمایشگاه‌ها حضور داشتند.

صنعت نمایگاهی صنعت نمایگاهی صنعت نمایگاهی صنعت نمایگاهی