نمایشگاه کاشی، سرامیک و چینی

صبح امروز نهم تیر ماه ۱۳۹۸ بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی با مشارکت کشورهایی از جمله ایتالیا، اسپانیا و چین و حضور ۱۶۰ شرکت داخلی افتتاح شد .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی ایران در حضور جعفر سرقینی معاون وزیر صمت، بهمن حسین زاده مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاهی ایران و فعالان صنعتی با مشارکت کشورهایی از جمله ایتالیا، اسپانیا و چین در فضایی بیش از ۱۶ هزار متر مربع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح شد .

این نمایشگاه با نام “CERAFAIR” یکی از سه نمایشگاه بزرگ و معتبر این حوزه در منطقه است

محمد روشنفکر رئیس انجمن صنفی کاشی و سرامیک ایران  گفت: کاشی و سرامیک ایران با کیفیت و استاندارد روز جهان تولید می شود و به دلیل قیمت مناسبی که دارد می تواند در بازارهای جهانی این صنعت در اروپا، مکزیک، کانادا و استرالیا راه یابد .

روشنفکر افزود :تولیدات کاشی و‌ سرامیک ایران با کیفیت ترین محصول منطقه است و با مشخصه گرید A پیش بینی می شود .

همچنین پیش بینی میشود در حاشیه این نمایشگاه قرارداد های خوبی با طرف خارجی امضا شود.

رئیس انجمن صنفی کاشی و سرامیک ایران با بیان اینکه تولیدکنندگان ایرانی سال گذشته نزدیک به ۴۰۰ میلیون متر مربع تولید کاشی و سرامیک داشتند

در این نمایشگاه حدود ۱۶۰ شرکت داخلی حضور دارند و آخرین دستاوردهای صنعت کاشی و سرامیک کشورمان را در معرض ارزیابی و سنجش قرار می دهند .

بیشتر بخوانید  سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو

این نمایشگاه به مدت چهار روز از ساعت ۱۰صبح تا ۶ بعداز ظهر آماده پاسخگویی به متخصصین و علاقه مندان  میباشد

نمایشگاه کاشی وسرامیک

نمایشگاه کاشی وسرامیک

نمایشگاه کاشی وسرامیک

نمایشگاه کاشی وسرامیک

نمایشگاه کاشی وسرامیک

نمایشگاه کاشی وسرامیک

نمایشگاه کاشی وسرامیک

نمایشگاه کاشی وسرامیک