نهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاهها گشایش یافت

دکتر اسفهبدی بزرگترین رویداد صنعت درب و پنجره در خاورمیانه را افتتاح کرد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران نهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته با حضور دکتر اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران ، هیات همراه و تنی چند از صاحب نظران در این بخش از صنایع کشورمان در محل دائمی نمایشگاهها گشایش یافت .

بنا بر این گزارش : نهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته با مشارکت  ۲۵۶ شرکت داخلی و ۵۴شرکت

خارجی از کشورهای آلمان، اسپانیا، ایتالیا، ترکیه، چین در فضای  نمایشگاهی بالغ بر۳۴۷۴۳ متر مربع انواع در و پنجره ساختمانی، صنعتی، بیمارستانی، سرویسهای بهداشتی، پارکینگی و فروشگاهی با ترکیبهای مختلف آهنی، آلومنیومی، کامپوزیت،upvc ،hdf ، لمینت، فایبرگلاس، انواع چهارچوب، سردر و فریم در ترکیبهای فوق الذکر، ماشین آلات و ابزار تولید، مونتاژ و خط تولید در و پنجره، سیستمهای دای کست، ترمال بریک، پادرکوتینگ و ……. پذیرای علاقمندان در این بخش از صنایع کشورمان می باشد .

لازم به ذکر است در حاشیه مراسم افتتاحیه این نمایشگاه دکتر اسفهبدی در گفتگویی که با اصحاب رسانه داشت گفت: این نمایشگاه با توجه به اینکه بخشی از تولیدات سا ختمانی است از قابلیتهای برجسته ای در جهت ایجاد اشتغال وگردش اقتصادی برخوردار بوده که علاوه بر ایجاد اشتغال از وابستگیهای ارزی نیز می کاهدو شرکت سهامی نمایشگاهها با برگزاری این نمایشگاه که در خاور میانه از برجستگی ویژه ای برخوردار است به رشد و ارتقا این صنعت خواهد افزود.

این نمایشگاه از امروز ۱۳ بهمن ۹۶ لغایت ۱۶ بهمن از ساعت ۹ صبح لغایت ۱۷ پذیرای علاقمندان و بازدید کنندگان محترم در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران می باشد.

 

بیشتر بخوانید  برگزاری نشست سالانه فعالان صنعت نمایشگاهی ایران با حضور دکتر اسفهبدی