نهمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک

نهمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

– به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران:

نهمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک با حضور خانم ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و هیات همراه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود.

همچنین در این مراسم مهندس قبادی عضو هیات مدیره و سرپرست شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران نیز به عنوان میزبان ایشان را همراهی نمودند.

این گزارش حاکی است:

– در نهمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک

تعداد ۹۸ شرکت داخلی در فضای نمایشگاهی به وسعت بیش از ۱۰,۴۰۰ مترمربع حضور دارند که در زمینه تولید انواع کالاها و وسایل کامل سیسمونی، مبلمان اتاق خواب نوزاد و کودک ، لوازم بهداشتی و درمانی وشوینده ها، مکمل های غذایی، پوشاک مادر، نوزاد و کودک(مربوط به دوران بارداری)، اسباب بازی و دیگر وسایل و لوازم مربوط فعالیت داشته و آخرین نوآوریهایی خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند.

قابل ذکر است :

این نمایشگاه تا روز یکشنبه ۱۸ شهریورماه ۱۳۹۷ ادامه خواهد یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر از آن بازدید بعمل آورند.

نمایشگاه کودک و نوزاد نمایشگاه کودک و نوزاد

بیشتر بخوانید  هفتمین نمایشگاه بین المللی آسانسور،پله برقی،بالابرها