نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور

صبح امروز  نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

– به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور همزمان با پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران ، چهارمین نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی، تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی   و همچنین اولین نمایشگاه تخصصی بین المللی فارماکوپه دامپزشکی ایران با حضور حسین زاده سرپرست جدید شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردیدند.

لازم به ذکر است :

در نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور

تعداد ۱۱۷ شرکت ایرانی در فضای نمایشگاهی به وسعت بیش از ۱۵,۷۰۰ مترمربع حضور دارند که شامل دانشگاه ها و دانشکده ها، پژوهشگاه ها و پژوهشکده ها، پارک های علم و فناوری، بنیادها، سازمان ها و مراکز آموزشی، مراکز رشد، بروکرها بوده و آخرین نوآوریهایی خود را در سالنهای ۵-۶-۷-۲۷-۲۵-۴۳ به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند.

شایان ذکر است :

این نمایشگاه به مدت چهار روز تا روز پنجشنبه ۶ دی ماه ۱۳۹۷ ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند.

بیشتر بخوانید  افتتاح دومین نمایشگاه میتکس MITEX2017