هجدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات

هجدهمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات، ، صبح امروز با حضور یزدان سیف معاون وزیر صنعت معدن و تجارت  در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران، صبح امروز جمعه ۲۲ شهریور با حضور یزدان سیف معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و بهمن حسین زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران سه نمایشگاه بزرگ افتتاح شد.

همه ساله این نمایشگاه با توجه به تنوع و جدابیت خاص صنعتگران و بازدیدکنندگان زیادی را بسوی خود میکشد.

هجدهمین نمایشگاه شکلات و شیرینی،  همزمان با دوازدهمین نمایشگاه آرد، نان و غلات و اولین جشنواره قهوه در این مدت آغاز به کار کردند که قرار است این نمایشگاه تا ۲۵ شهریور از ۱۰ صبح الی ۱۸ در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دارند.

هجدهمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات ایران با حضور ۱۱ شرکت خارجی آغاز به کار کرده که ۲۷۰ شرکت داخلی نیز در آن حضور دارند.

همچنین، دوازدهمین نمایشگاه آرد، نان و غلات که امروز ۲۲ شهریور افتتاح شده میزبان ۹۰ شرکت داخلی و خارجی است و از کشورهای ترکیه، اتریش و آلمان نیز نمایندگانی برای حضور در این نمایشگاه به ایران آمده اند.

اولین جشنواره قهوه نیز با حضور ۳۲ شرکت داخلی و خارجی برگزار شده که نمایندگانی از کشورهای ایتالیا ترکیه و فرانسه در آن غرفه دارند.

این نمایشگاه به مدت چهار روز از ساعت ۱۰ الی ۱۸ میزبان بازدیدکنندگان میباشد.

http://www.iranfair.com

نمایشگاه شیرینی و شکلات

نمایشگاه شیرینی و شکلات

نمایشگاه شیرینی و شکلات

نمایشگاه شیرینی و شکلات

بیشتر بخوانید  هفدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست