هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق امروز با حضور رضا اردکانیان، وزیر نیرو و عباس قبادی، سرپرست و عضو هیئت‌مدیره شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا. ایران، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی افتتاح شد .

-به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران:

در این نمایشگاه که از ۱۱ تا ۱۴ آبان ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپاست، محصولاتی نظیر روشنایی، گروه سیم و کابل، تابلو برق، دکل و مقره، اتوماسیون، ژنراتور، ابزار دقیق و تجهیزات برقی به نمایش گذاشته می‌شوند. در این نمایشگاه ۳۵۴ شرکت داخلی و ۶۸ شرکت خارجی از ۱۷ کشور آلمان، اتریش، آمریکا، انگلستان، ایتالیا، بلغارستان، ترکیه، روسیه، رومانی، ژاپن، چک، چین، فرانسه، فنلاند، سوئیس، لهستان و کره‌جنوبی حضور دارند .

همچنین کل فضای سرپوشیده ناخالص درنظرگرفته‌شده برای این نمایشگاه ۳۹ هزار و ۱۵۴ مترمربع و متراژ مفید سرپوشیده داخلی ۱۸ هزار و ۳۶۷ مترمربع است. فضای سرپوشیده خارجی مفید این نمایشگاه نیز ۹۹۸ مترمربع تخمین زده می‌شود. علاوه بر این، ۱۳۶۸ مترمربع فضای باز داخلی و ۳۴۰ مترمربع فضای باز خارجی به این نمایشگاه اختصاص داده شده است .

نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق که در سالن‌های ۴۰،۳۸B،۳۸،۳۵،۳۱،۷،۶و۴۴ برگزار می‌شود، طی چهار روز از ساعت ۹ تا ۱۷ پذیرای علاقه‌مندان به این صنعت است .

نمایشگاه برق نمایشگاه برق

بیشتر بخوانید  عید سعید فطر مبارک