هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت تهران

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت تهران امروز با حضور منصور معظمی معاون وزیر صنعت – معدن و تجارت و رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران‌ ( ایدرو ) و عباس قبادی، عضو هیات‌‌مدیره و سرپرست شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران افتتاح شد.

– به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ج.ا.ایران :

در این نمایشگاه که از ۲۱ تا ۲۴ ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی برپاست، محصولاتی نظیر ماشین‌آلات و خطوط تولید، تجهیزات صنعتی و کارگاهی، ابزارآلات، صنایع پیشرفته، اتوماسیون صنعتی، خدمات فنی و مهندسی و… به نمایش گذاشته می‌شود. در این نمایشگاه ۳۷۸ شرکت داخلی و ۱۸۰ شرکت خارجی از ۱۱ کشور آلمان، انگلستان، الجزایر، تایوان، ترکیه، ژاپن، جمهوری‌چک، چین، سوئیس، هند و کره‌جنوبی حضور دارند.

همچنین کل فضای سرپوشیده ناخالص در نظرپرفته‌شده برای این نمایشگاه ۳۰ هزار مترمربع و متراژ مفید سرپوشیده داخلی ۱۰ هزار و ۳۰۷ مترمربع است. فضای سرپوشیده خارجی این نمایشگاه نیز ۳۰۵۰ مترمربع تخمین زده می‌شود. نمایشگاه بین‌المللی صنعت تهران که در سالن‌های ۳۱-۳۵-۳۸ –۳۸B-۳۸A-۴۰-۴۱ برگزار می‌شود، طی چهار روز از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶:۳۰ پذیرای علاقه‌مندان به صنعت است.

هجدهمین نمایشگاه صنعت تهران هجدهمین نمایشگاه صنعت تهران هجدهمین نمایشگاه صنعت تهران

بیشتر بخوانید  سیزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان