هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی امروز با حضور سیدحسین هاشمی، قائم‌مقام وزیر کشور، حبیب‌الله انصاری، دبیرکل انجمن صنایع خانگی، و محمدجواد قنبری، معاون امور نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران افتتاح شد .

-به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران:

نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌های صنعتی کشور و بزرگ‌ترین نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی در ایران است که امسال شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج‌.ا.ایران میزبانی هجدهمین دوره این نمایشگاه را بر عهده دارد. این نمایشگاه که از یکم تا چهارم آذر برگزار می‌شود فرصت مناسبی جهت ایجاد ارتباط بین تولیدکنندگان، مصرف‌کنندگان، توزیع‌کنندگان به وجود می‌آورد تا با استفاده از ابزارهای تبلیغاتی به معرفی محصولات خود بپردازند و بتوانند با شناسایی رقبا، قراردادهای جدیدی امضا کنند .

از جمله محصولات عرضه‌شده در نمایشگاه امسال می‌توان به وسایل سرمایشی و گرمایشی، انواع ظروف، صوتی و تصویری، لوازم آشپزخانه و پخت‌و‌پز اشاره کرد. همچنین از مجموع ۲۹۸ شرکت‌کننده در نمایشگاه امسال، ۲۴۸ شرکت داخلی و ۵۰ شرکت خارجی از سه کشور ایتالیا، ترکیه و چین هستند .

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی در فضایی به وسعت ۳۶ هزار مترمربع برگزار می‌شود که ۲۱ هزار و ۶۳ مترمربع آن را فضای مفید سرپوشیده داخلی تشکیل می‌دهد و ۶۸۳ مترمربع آن مربوط به متراژ مفید سرپوشیده خارجی است. فضای باز داخلی اختصاص یافته به این نمایشگاه نیز به ۳۱۲ مترمربع می‌رسد. همچنین ۹ سالن ۵، ۳۱، ۳۵، ۳۸، ۳۸A، ۳۸B، ۴۰، ۴۱ و ۴۴ طی چهار روز در اختیار دست اندرکاران صنعت لوازم خانگی قرار دارد و علاقه‌مندان می‌توانند از امروز تا چهارم آذر بین ساعات ۹ تا ۱۷ از آخرین دستاوردهای این صنعت بازدید کنند .

بیشتر بخوانید  نمایشگاه فرودگاه، هواپیما، پرواز

نمایشگاه لوازم خانگینمایشگاه لوازم خانگی نمایشگاه لوازم خانگی