هجدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی

صبح امروزهجدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید .

-به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران، هجدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی همزمان با یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگهای تزئینی، معدن، ماشین آلات و تجهیزات مربوطه و همچنین یازدهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته با حضور رضا رحمانی وزیر صنعت – معدن و تجارت، حسین مدرس خیابانی قائم مقام وزیر صنعت – معدن و تجارت در امور بازرگانی و هیات همراه ایشان و  با حضور محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و جمعی از مسئولین مربوطه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردیدند .

همچنین بهمن حسین زاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان نیز به عنوان میزبان مسئولین مذکور را در این مراسم ها همراهی نمودند .

همچنین در هجدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی

تعداد ۱۳۰ شرکت داخلی و ۲ شرکت خارجی از کشورهای چین و تایوان‌ در فضای نمایشگاهی به وسعت بیش از ۱۹,۵۰۰ مترمربع حضور دارند که در زمینه ورزش و تجهیزات ورزشی فعالیت داشته و آخرین نوآوریهای خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند .

شایان ذکر است:

این نمایشگاه تا روز جمعه ۲۱ تیرماه ۱۳۹۸ ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند .

نمایشگاه ورزشی

نمایشگاه ورزشی

نمایشگاه ورزشی

نمایشگاه ورزشی

نمایشگاه ورزشی

نمایشگاه ورزشی

نمایشگاه ورزشی

نمایشگاه ورزشی

بیشتر بخوانید  افتتاح هشتمین نمایشگاه مادر،نوزاد،کودک