هجدهمین نمایشگاه رنگ و رزین

 هجدهمین نمایشگاه رنگ، رزین و صنایع وابسته صبح امروز با حضور بهمن حسین زاده سرپرست شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران و ادواردو لوپز بوسکتس سفیر اسپانیا درایران افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران :

در آیین افتتاح ‌‌هجدهمین نمایشگاه رنگ و رزین و صنایع جانبی آقای  حسین زاده گفت: با توجه ‌به توانمندی های خوب داخلی این موضوع می تواند زمینه ساز صادرات در و پنجره به کشورهای اطراف باشد.‌همچنین ‌‌ برای این صنعت، کشورهای هدف تعیین کرده ایم که حجم صادرات را به آن افزایش دهیم و کشورهای CIS از جمله آنهاست.

‌‌‌وی همچنین برگزاری نمایشگاه های تخصصی را عاملی برای هم افزایی و تعامل بیشتر شرکت های تولید کننده داخلی دانست تا نیاز یکدیگر را در راستای تولید به جای واردات برخی قطعات یا بخشها پوشش دهند.

وی افزود: نزدیک به ۵۶۰ هزار تن‌ به ارزش ۲۰۰ میلیون دلار به ‌‌۶‌ کشور عراق، افغانستان، ترکمنستان، بحرین،تاجیکستان و آذربایجان در این حوزه صادرات داریم ‌‌و باید صنایع را حمایت کنیم تا بتوانند روز به روز پیشرفت کنند.

‌حسین زاده همچنین به این نکته اشاره کرد که یکی از مواردی که در بحث نظام مهندسی مطرح است جلوگیری از اتلاف انرژی است و خوشبختانه صنعتگران ایران در این حوزه خوب کار کرده اند.

در ادامه حسین زاده از برخی شرکت های تولید کننده و صادرکننده رزین، زنگ و کامپوزیت بازید  کرد. نکته جالب توجه اینکه با وجود محدودیت ها و موانع پیش روی تولید اغلب این شرکت ها به ۱۴ تا ۱۶ کشور محصول خود را صادر می کنند.

بیشتر بخوانید  برگزاری نشست سالانه فعالان صنعت نمایشگاهی ایران با حضور دکتر اسفهبدی

‌‌‌هجدهمین نمایشگاه رنگ و رزین، پوششهای صنعتی آبکاری و مواد کامپوزیت امروز در فضای ۲۲ هزار مترمربع و حضور ۲۳۰ شرکت داخلی و ۶۰ شرکت خارجی ‌ از ۱۸ کشور آغار به کار کرد.

 

.