هفتمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی 

صبح امروز نوزدهم خرداد ۱۳۹۸ هفتمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی با سخنرانی سعید رسولی مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران، جبارعلی ذاکری رئیس دانشگاه علم و صنعت و محسن دلاویز مدیر شرکت بهینه سازی مصرف سوخت آغاز به کار کرد .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه­های بین المللی ج.ا.ایران، . این نمایشگاه در محلی به متراژ ۱۶ هزار مترمربع و با حضور ۱۴۶ شرکت داخلی و ۷ شرکت خارجی از کشورهای چین، روسیه و لتونی کار خود را آغاز کرد .

با توجه به دیدگاه های مدیریت شرکت سهامی نمایشگاه­های بین المللی ج.ا.ایران نسبت به حمایت از شرکت­های دانش بنیان، ۲۵ استارت آپ نیز در سالن های ۱۰ و ۱۱ جانمایی شده اند .

هفتمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی دارای بخش­های جنبی چون برگزاری جلسات B2B، جلسات آموزشی و کنفرانسهای مرتبط از جمله کنفرانس­های مهندسی حمل و نقل ریلی با هماهنگی دانشگاه علم و صنعت و دانشگاه راه آهن است .

این نمایشگاه که بزرگترین نمایشگاه این حوزه در منطقه خاورمیانه محسوب می شود با حضور رئیس اتحادیه صنایع ریلی، مدیران و مسوولان بخش دولتی و تشکل­های بخش خصوصی فعالیت خود را از ۱۹ تا ۲۲ خردادماه آغاز خواهد کرد. علاوه براین در  هفتمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی از لوکوموتیو مبنا و نخستین سوزن ریلی در تغییر خطوط راه آهن که توسط متخصصین داخلی تولید شده است، رونمایی خواهد شد .

همچنین در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه تفاهم نامه ای بین دانشکده راه آهن دانشگاه علم و صنعت و دانشکده عمران دانشگاه پورتو کشور پرتغال امضاء شد .

بیشتر بخوانید  افتتاح نمایشگاه چاپ و ماشین آلات بسته بندی

شایان ذکر است در این مراسم فاز اجرایی ۴۰۰ واگن لبه بلند شهر یزد نیز در ارتباط مستقیم تصویری توسط محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی به بهره برداری رسید .

این نمایشگاه از ۱۹ خردادماه به مدت ۴ روز برای علاقه مندان و متخصصین دایر است

نمایشگاه ریلی

نمایشگاه ریلی

نمایشگاه ریلی

نمایشگاه ریلی

نمایشگاه ریلی

نمایشگاه ریلی

نمایشگاه ریلی

نمایشگاه ریلی