هفدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته

هفدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

– به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران:

هفدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته به میزبانی مهندس قبادی عضو هیات مدیره و سرپرست شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و با حضور دکتر رضایی معاون وزیر جهادکشاورزی در امور تولیدات دامی و هیات همراه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود.

این گزارش حاکی است:

– در هفدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته

تعداد ۲۳۰ شرکت داخلی و ۳۰ شرکت خارجی از ۱۰ کشور جهان شامل آلمان، ایتالیا، بلژیک، ترکیه، چین، رومانی، دانمارک، فرانسه، هلند و کره جنوبی در فضای نمایشگاهی به وسعت ۴۰,۰۰۰ مترمربع حضور دارند که در زمینه تولید انواع ماشین­ آلات و تجهیزات صنعت دامپروری و مرغداری،خوراک و مکمل های غذایی دام و طیور، دارو، واکسن و مواد بیولوژیک و… فعالیت داشته و آخرین نوآوریهایی خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند.

قابل ذکر است :

این نمایشگاه تا روز یکشنبه ۱۸ شهریورماه ۱۳۹۷ ادامه خواهد یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر از آن بازدید بعمل آورند.

نمایشگاه دام و طیور نمایشگاه دام و طیور

بیشتر بخوانید  سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ربوکاپ