صبح امروزهفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

– به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق  با حضور شریعتمداری وزیر صنعت – معدن و تجارت  در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

همچنین امیر مکری قائم مقام شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان نیز مسئولین مذکور را در این مراسم ها همراهی نمودند.

لازم به ذکر است :

* در هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق

تعداد ۴۲۲ شرکت داخلی و ۲۷۲ شرکت خارجی از ۲۱ کشور جهان شامل اتریش، آلمان، اسپانیا، انگلستان، امارات متحده عربی، آمریکا، ایتالیا، تایوان، ترکیه، روسیه،  ژاپن، سوئیس، سوئد، فرانسه، فنلاند، جمهوری چک، چین، لهستان، هندوستان، کانادا و کره جنوبی در فضای نمایشگاهی به وسعت بیش از ۴۷,۱۰۰ مترمربع آخرین محصولات و دستاوردهای خود در زمینه تولید انواع روشنایی،سیم و کابل،تابلو برق،دکل و مقره،اتوماسیون،ژنراتور ، ابزار دقیق و تجهیزات برقی را در معرض دید عموم قرار می دهند.

نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت برق برپا می گردد فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکتهای فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.

بیشتر بخوانید  اطلاعیه شماره 5

این نمایشگاه به مدت چهار روز از ساعت ۹ الی ۱۷ آماده بازدید دست اندرکاران و علاقه مندان  این صنعت میباشد