هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات ساختمان و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات ساختمان و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی امروز با حضور عباس قبادی، سرپرست و عضو هیئت‌مدیره شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا. ایران، افتتاح شد .

– به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران:

در این نمایشگاه که از یکم تا چهارم آبان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپاست، محصولاتی نظیر چیلر، برج خنک‌کننده، دیگ آب‌گرم و بخار، لوله و اتصالات، شیرآلات صنعتی، سیستم‌های کنترل BMS، الکتروموتور، آب‌گرم‌کن‌های خورشیدی و تصفیه آب‌و‌هوا به نمایش گذاشته می‌شوند. در این نمایشگاه ۳۴۱ شرکت داخلی و ۷۹ شرکت خارجی از ۱۹ کشور آلمان، اسپانیا، انگلستان، امارات، ایتالیا، تایوان، ترکیه، چین، فرانسه، فنلاند، سوئیس، صربستان، لهستان، هلند، هند، مالزی، کویت، کره‌جنوبی و یونان حضور دارند.

همچنین کل فضای سرپوشیده ناخالص درنظرگرفته‌شده برای این نمایشگاه ۳۸ هزار و ۳۱۰ مترمربع و متراژ مفید سرپوشیده داخلی ۱۸ هزار و ۱۵۲ مترمربع است. فضای سرپوشیده خارجی این نمایشگاه نیز ۹۲۱ مترمربع تخمین زده می‌شود. علاوه بر این، ۴۹۸۹ مترمربع فضای باز داخلی و ۳۰ مترمربع فضای باز خارجی در این نمایشگاه دیده می‌شود.

نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات ساختمان و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی که در سالن‌های ۵، ۶، ۷، ۸-۹، ۳۱، ۳۵، ۳۸ و ۳۸B برگزار می‌شود، طی چهار روز از ساعت ۹ تا ۱۷ پذیرای علاقه‌مندان به این صنعت است.

 

 

نمایشگاه تاسیساتنمایشگاه تاسیساتنمایشگاه تاسیسات

 

 

 

 

بیشتر بخوانید  رمضان در سوگ علی