پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی (ایران متافو)

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی (ایران متافو) امروز با حضور قبادی معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت-معدن و تجارت و هیات همراه ایشان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران افتتاح شد .

-به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران:

نمایشگاه بین‌المللی متالورژی هر سال در آذر ماه در تهران برگزار می‌شود، امسال نیز همانند چند سال‌ گذشته شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج‌.ا.ایران میزبانی این نمایشگاه را بر عهده دارد. در این نمایشگاه که از ۱۱ تا ۱۴ آبان‌ برگزار می‌شود، صدها شرکت داخلی و خارجی نوین‌ترین محصولات خود در زمینه آهن و فولاد، معدن و صنایع معدنی، آلومینیوم، فلزات غیرآهنی، ریخته‌گری، آهنگری، کوره‌های صنعتی و عملیات حرارتی، نسوزها و سرامیک‌های صنعتی، ماشین کاری، قالب‌سازی، متالورژی و… را در معرض دید علاقه‌مندان می‌گذارند .

گفتنی است از مجموع ۲۴۷ شرکت‌کننده در نمایشگاه امسال، ۲۲۷ شرکت داخلی و ۲۰ شرکت خارجی از هفت کشور آلمان، ایتالیا، چین، هند، اسپانیا، سوئیس و انگلستان هستند .

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌ متافو در فضای ۲۱ هزار و ۳۳ مترمربع فضای سرپوشیده (ناخالص) برگزار می‌شود که کل متراژ مفید فضای سالن‌های سرپوشیده داخلی به ۱۰ هزار و ۸۱۲ مترمربع می‌رسد و متراژ مفید فضای سرپوشیده خارجی ۲۳۵ مترمربع تخمین زده می‌شود. هفت سالن ۶، ۷، ۸، ۹، ۱۰، ۱۱ و ۲۷ طی چهار روز در اختیار دست‌اندرکاران صنعت متالورژی قرار گرفته است و علاقه‌مندان از یازدهم تا چهاردهم آذر می‌توانند از ساعت ۹ تا ۱۷ از آخرین دستاوردهای این صنعت بازدید کنند .

ایران متافو ایران متافو ایران متافو

بیشتر بخوانید  شانزدهمين نمايشگاه بين المللي صنايع و تجهيزات آشپزخانه،حمام،سونا و استخر