چهارمین نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی

صبح امروز  چهارمین نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

– به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

چهارمین نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی، تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی ،همزمان با پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران ، نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور و همچنین اولین نمایشگاه تخصصی بین المللی فارماکوپه دامپزشکی ایران با حضور حسین زاده سرپرست جدید شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردیدند.

لازم به ذکر است :

* در چهارمین نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی، تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی نیز

تعداد ۱۱۶ شرکت ایرانی و ۳ شرکت خارجی از کشورهای فرانسه، آلمان و سوئیس در فضایی به مساحت ۱۲,۰۰۰ مترمربع حضور دارند که مشارکت کنندگان در این بخش جدیدترین محصولات و کالاهای خود در زمینه تولید انواع تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی را در سالنهای A۳۸ – ۳۸ – ۳۵ به معرض نمایش گذاشته اند.

شایان ذکر است :

این نمایشگاه به مدت چهار روز تا روز پنجشنبه ۶ دی ماه ۱۳۹۷ ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر از آنها بازدید بعمل آورند.

 نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی  نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی

بیشتر بخوانید  دومین نمایشگاه بین المللی شیشه